Skocz do zawartości

Zasilanie - ikona baterii


milman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

męczę się z tym od dłuższego czasu. Nie mam ikony baterii w pasku powiadomień. Czytałem posty już napisałem i od razu mówię, że żadne odpowiedzi nie zadziałały typu: dostosuj -> wyłączanie wyłączanie ikon systemowych -> zasilanie [włączone]. Patrz niżej:

 

zfh.png

 

Jedyne rozwiązanie jakie pomogło to menadżer urządzeń->wyszukaj urządzenia P&P. Nie jest to jednak rozwiązanie problemu, bo wszystko zaczyna się od nowa po uruchomieniu komputera ponownie.

 

Szukałem nawet opcji w usługach. Jest usługa zasilania, ale włączenie jej w tryb automatyczny z ręcznego też nie pomaga. Znalazłem w rejestrze jakieś klucze i prosiłbym kogoś komu to działa (ikona zasilania) o wrzucenie mi wartości wszystkich kluczy z rejestru: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Services\Power

 

Może pomoże :)

Pozdrawiam i z góry dziękuję.
 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ta ikona jest zaszarzona jeśli: to nie jest laptop, brak podłączonej baterii UPS lub brak stosownego sterownika Power Management Driver. Pomijam scenariusze typu uszkodzone dane obszaru powiadomień czy celowa deaktywacja ikony za pomocą polityki HideSCAPower.

Tak więc z jakim sprzętem tu mamy do czynienia, jakie sterowniki są zainstalowane?



.

Odnośnik do komentarza

Ino pierwszy:

 

 

PCI\VEN_14E4&DEV_16BF&SUBSYS_05041025&REV_10

PCI\VEN_14E4&DEV_16BF&SUBSYS_05041025

PCI\VEN_14E4&DEV_16BF&CC_088000

PCI\VEN_14E4&DEV_16BF&CC_0880

Ino drugi:

 

PCI\VEN_14E4&DEV_16BE&SUBSYS_05041025&REV_10

PCI\VEN_14E4&DEV_16BE&SUBSYS_05041025

PCI\VEN_14E4&DEV_16BE&CC_088000

PCI\VEN_14E4&DEV_16BE&CC_0880

Odnośnik do komentarza

Asus Aspire 5750G Win8. Pozdro jak znajdziesz stery do Win8 :)

 

Nie no jak można pomylić Asusa z Acerem  :P człowieku ty nawet nie wiesz czego używasz...

 

Co do sterów zainstalowałbym na twoim miejscu te dwa sterowniki zaznaczone po niżej.

 

Ten pierwszy od góry to ten brakujący w MU.

Zaś ten drugi zainstaluj profilaktycznie, może poprawi się z tą baterią...

 

Edit

 

Belfegor mnie uprzedził...  :)

post-231-0-37262700-1373318554_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...