Skocz do zawartości

Laptop muli


Rivo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do Was prośbę o sprawdzenie moich logów z OTL. Proszę Was o to, ponieważ laptop mi strasznie muli, długo się wszystko wczytuje i chodzi wolniej niż zwykle. Prosił bym o spr czy nie ma żadnej infekcji oraz pomóc mi usunąć wszystkie zbędne rzeczy z mojego laptopa które tylko go spowalniają.

 

 

OTL:

http://wklej.org/id/1070203/

Extras:

http://wklej.org/id/1070204/

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Grubo przesadziłeś: logi z OTL nieprawidłowo wykonane, dlatego są tak koszmarnie duże i mało czytelne. Wszystkie opcje główne mają być ustawione na Użyj filtrowania + opcje Pliki zmodyfikowane / utworzone w przeciągu mają być ustawione na Młodsze niż, a Ty ustawiłeś kuriozalny przedział czasowy "Wszystkie".

 

Brakuje odczytu z GMER. W OTL brak oznak infekcji, tylko drobne adware widać i to będzie doczyszczane. Temat przeniosę pewnie do działu Windows.

 

 

ponieważ laptop mi strasznie muli, długo się wszystko wczytuje i chodzi wolniej niż zwykle

Na początek zalecę deinstalację zbędnych firmowych programów.

 

 

 

1. Zacznij od prawidłowych deinstalacji w Panelu sterowania:

- Adware: SoftwareUpdater, WinZipper. W zakresie plików adware powstał program Arrange Desktop = czy to była celowa instalacja?

- Zbędne aplikacje: AsusVibe2.0 ("sklep"), ASUS WebStorage (internetowy dysk wirtualny, znany z błędów explorer.exe), ASUS Data Security Manager (szyfrowanie danych). Można też wywalić ASUS Video Magic, CyberLink PowerDVD 9, programy Windows Live / Bing i kilka innych Asusowych obiektów (przeglądnij).

- Działa tu też IObit Malware Fighter, ale nie widzę deinstalatora....

 

2. W Firefox: menu Pomoc > Informacje dla pomocy technicznej > Zresetuj program Firefox.

 

3. Uruchom AdwCleaner i zastosuj Usuń. Na dysku C powstanie log z usuwania.

 

4. Zrób nowe logi OTL z opcji Skanuj wg konfiguracji na forum: KLIK. Dołącz log utworzony przez AdwCleaner.

 

 

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
25.08.2013 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...