Skocz do zawartości

Problem z instalacją programu - otwieranie Notatnika


tada44

Rekomendowane odpowiedzi

zainstalowałem taki program PC Benchmark dałem skanowanie wyszło 57% sprawności i wcisnąłem optymalizacje chcieli

moje dane =zrezygnowłem ale z autostartu wyleciał ten program EST-32.Chciałem włączyć ale się nie udało .Odinstalowałem

go pobrałem plik instalacyjny ale po uruchomieniu go pokazuje się czysta kartka z notatnika.

Uruchomiłem Adwclener ale dalej to samo!!!

Proszę o pomoc jak go zainstalować, co go blokuje

Pliki z otl w załączeniu liczę na pomoc.

 

sytem windows 7 Home Premium 32bit SP1

Extras.Txt

OTL.Txt

AdwCleanerR1.txt

AdwCleanerS1.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Proszę zakładaj tematy zgodnie z naturą problemu, tu nie ma problemu infekcji / adware. Temat przenoszę do działu Windows. Uruchamianie AdwCleaner nie powiązane z problemem, kompletnie inny typ zadań. Tylko drobne uwagi (także nie powiązane z problemem): odinstaluj wątpliwy program Dll-Files Fixer + skoryguj drobnostki (wpisy puste i duplikaty wyszukiwarek) via podany w spoilerze skrypt OTL.

 

 

 

Uruchom OTL i w sekcji Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

 

:OTL
IE - HKCU\..\SearchScopes\{4DF17155-6D26-44D8-9C54-1D748B21C3C3}: "URL" = http://www.google.com/search?hl=pl&q={searchTerms}&rlz=1I7GGNI_plPL465
IE - HKCU\..\SearchScopes\{6A1806CD-94D4-4689-BA73-E35EA1EA9990}: "URL" = http://www.bing.com/search?q={searchTerms}&src=IE-SearchBox&FORM=IE10SR
IE - HKCU\..\SearchScopes\BBA405ADD7B17A75BFCF151CDA60224C: "URL" = http://www.bing.com/search?q={searchTerms}&src=IE-SearchBox&FORM=IE10SR
FF - HKLM\Software\MozillaPlugins\Adobe Reader: File not found
FF - HKCU\Software\MozillaPlugins\@tools.google.com/Google Update;version=3: File not found
FF - HKCU\Software\MozillaPlugins\@tools.google.com/Google Update;version=9: File not found
FF - HKEY_LOCAL_MACHINE\software\mozilla\Firefox\Extensions\\{ABDE892B-13A8-4d1b-88E6-365A6E755758}:
O3 - HKLM\..\Toolbar: (no name) - {91397D20-1446-11D4-8AF4-0040CA1127B6} - No CLSID value found.
O3 - HKCU\..\Toolbar\WebBrowser: (no name) - {91397D20-1446-11D4-8AF4-0040CA1127B6} - No CLSID value found.
 
:Reg
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]
"DefaultScope"="{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}"
 
:Commands
[emptytemp]

 

Klik w Wykonaj skrypt.

 

 

 

 

 

Odinstalowałem go pobrałem plik instalacyjny ale po uruchomieniu go pokazuje się czysta kartka z notatnika.

 

Ejże, "biała kartka", czyli znów to samo co tu: KLIK? Czy plik instalacyjny ESET to MSI?

 

Tak poza tym, to widzę, że wspominane wcześniej błędy w Dzienniku zdarzeń nadal niezaadresowane. Konsekwentnie to samo widać:

 

[ Application Events ]

Error - 2013-06-12 12:51:40 | Computer Name = Tadeusz-Komputer | Source = WinMgmt | ID = 10

Description =

 

[ System Events ]

Error - 2013-06-12 12:49:46 | Computer Name = Tadeusz-Komputer | Source = Microsoft-Windows-Kernel-Processor-Power | ID = 6

Description = Niektóre funkcje zarządzania energią procesora w czasie wydajności

zostały wyłączone z powodu znanego problemu z oprogramowaniem układowym. Skontaktuj

się z producentem komputera w celu uzyskania aktualizacji oprogramowania układowego.

 

Błąd WMI miał skorygować MS Fix-it, ponoć go pomyślnie uruchomiłeś: KLIK. Teraz to nie takie pewne... Z powyższych wynika, że kręcimy się jakby w kółko, ten sam problem z otwieraniem plików , te same nienaprawione błędy w Dzienniku.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Dll-Files Fixer odinstalowałem. Po wklejeniu skanowania własne opcje skanowania komputer się zawiesił i na pulpicie są dwie informacje:

1. [LocalizedFileNames]
 
2. [.ShellClassInfo]
LocalizedResourceName=@%SystemRoot%\system32\shell32.dll,-21769
IconResource=%SystemRoot%\system32\imageres.dll,-183
[LocalizedFileNames]
Windows Explorer.lnk=@%SystemRoot%\system32\shell32.dll,-22067

to są desktop.ini

Czy powtórzyć własne opcje skanowania?
EST- NOD 32 zainstalowałem plikiem instalacyjnym producenta live-nie było problemu.

Co do tych pozostałych uwag to po zakończeniu tej operacji Własne opcje skanowania / skrypt wrócę.

Odnośnik do komentarza

EST- NOD 32 zainstalowałem plikiem instalacyjnym producenta live-nie było problemu.

 

Do jakiego punktu w czasie odnosisz to? Czy teraz zainstalowałeś? Jeśli tak: jakie rozszerzenie miał instalator (EXE czy MSI), bo to czyni różnicę dla określonej tu sprawy ze skojarzeniami plików.

 

 

Po wklejeniu skanowania własne opcje skanowania komputer się zawiesił (...) Czy powtórzyć własne opcje skanowania?

 

Wykonanie skryptu to sprawa podrzędna. Jeśli jednak się nie przetworzył, wytnij z niego te dwie końcowe linie i ponów zadanie:

 

:Commands

[emptytemp]

 

 

na pulpicie są dwie informacje (...) to są desktop.ini

 

Cytuję:

 

To prawidłowy plik systemowy, który odpowiada za polonizowaną nazwę folderu (dlatego wyświetla się "Pulpit" a nie "Desktop") oraz ikonę folderu Pulpitu. Plik się nie pojawił, plik tam zawsze był, co więcej powinien być podwójny:

 

desktopini.png

 

Na Pulpicie Vista i 7 są zawsze dwa pliki desktop.ini, gdyż Pulpit widziany oczami to wirtualna przestrzeń składająca wspólnie w istocie widok dwóch rzeczywistych folderów Pulpitu zlokalizowanych na dysku twardym:

 

C:\Users\Konto użytkownika\Desktop

C:\Users\Public\Desktop

 

Domyślnie wszystkie pliki desktop.ini mają atrybuty HS (ukryty systemowy) i są usunięte z widoku. Tym zachowaniem steruje się przy udziale opcji w Windows Explorer > Organizuj > Opcje folderów i wyszukiwania > Widok > Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego. Ujrzałeś nagle te pliki, bo uruchomiłeś OTL, który wpływa na rekonfigurację ustawień Widoku. Opcje wracają na miejsce, gdy w OTL użyje się funkcji Sprzątanie (stosowana tylko wtedy, gdy w OTL przepuszczano skrypt usuwający i jest po prostu co "sprzątać" = kwarantanna OTL). Lub, jak mówię, samemu sobie zmienić w opcjach.

 

Jedyne co się nie zgadza, to treść plików. U mnie zawartość to:

 

[.ShellClassInfo]

LocalizedResourceName=@%SystemRoot%\system32\shell32.dll,-21769

IconResource=%SystemRoot%\system32\imageres.dll,-183

 

[.ShellClassInfo]

LocalizedResourceName=@%SystemRoot%\system32\shell32.dll,-21799

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Czy mam te swoje wpisy poprawić w tych plikach desktop zmienić na taki jak u Ciebie z tą zawartością a te stare wpisy usunąć???

EST -NOD 32 zainstalowałem  przy pomocy tego instalatora

ESET NOD32 Antivirus Live Installer exe

 

 

 

Wróciłem do tej korekty wpisów (które przy moim poprzednim zgłoszeniu mi zaaplikowałaś) i udało mi się zainstalować i u ruchomić MS Fix-it .zrestowałem komputer i tylko nie wiem jak sprawdzić czy ta poprawka trwale wniosła zmiany.

Czy jest jakiś sposób na sprawdzenie tego.?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...