Skocz do zawartości

Masa spamu, który prawdopodobnie wychodzi ode mnie z komputera


Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni mam setki maili, wygląda to tak, że po otworzeniu klienta pocztowego (używam Windows Live mail 2012) otrzymuję dziesiątki jak nie etki maili z inforamcją o błędzie odstarczenia, przykładowy mail w załączniku. Program antywirusowy (AVG) nic nie wykrywa, system to Windows 7. Mam wrażenie że to maile wychodzą z mojego komputera a potem odbieram błędy w kliencie pocztowym.

W załączeniu logi z programu OTL. Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

Extras.Txt

mail.txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1. Podaj jeszcze log z GMER. W dostarczonych tu raportach nic nie widać oczywistego, poza faktem że jest tu jakieś proxy zdefiniowane w Internet Explorer:

 

IE - HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings: "ProxyEnable" = 1

IE - HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings: "ProxyServer" = localhost:21320

 

Opcje internetowe > Połączenia > Ustawienia sieci LAN > wymaż ustawienia Serwera Proxy i przestaw opcję na Automatycznie wykryj ustawienia.

 

2. Przeskanuj też system za pomocą Malwarebytes Anti-Malware, bo ten świeżo doinstalowany Spybot to zbyt słaby skaner. Jeżeli MBAM coś znajdzie, przedstaw raport.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...