Skocz do zawartości

Problem z instalacja MS Office 2010


marcins88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Miałem problem z Microsoft Office 2010 Pro+. Odinstalowałem go i chciałem zainstalować no nowo a tu zonk. Nie chce się zainstalować. Dochodzi instalacja do końca i nagle pasek postępu cofa się do połowy i wyskakuje komunikat, że nie można zainstalować. Probowałem nawet 2007 zainstalować i nic. Czyściłem wszystko CCleanerem, AVG PC TuneUp, i narzędziami do usuwania MS. Niestety nic nie działa a jest mi mega potrzebny. Co zrobić?

 

Niżej wrzucam wynik ComboFixa

 

 

log.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Na temat używania ComboFix: KLIK. Pomijając, że uruchomiłeś go niepotrzebnie, jego raport jest bezużyteczny pod kątem opisywanego tu problemu, w ogóle inna sfera tematyczna. Na przyszłość jakie logi się tu pokazuje z narzędzi nieinwazyjnych: KLIK.
 
 

Czyściłem wszystko CCleanerem, AVG PC TuneUp, i narzędziami do usuwania MS.

 
Którymi narzędziami MS, tymi: KLIK? Na pewno użyłeś narzędzie z możliwości numer 3, bo widzę na dysku katalog C:\MATS. Czy próbowałeś zawartych tam instrukcji ręcznego usuwania pakietu?
 
EDIT: Anthrox, przynajmniej jedno z nich (Odinstalowanie pakietu Microsoft Office 2010 za pomocą narzędzia do rozwiązywania problemów z instalowaniem i odinstalowywaniem programów) już użył.
 

.

Odnośnik do komentarza

 

Spróbuj skorzystać z tego:

http://support.microsoft.com/kb/290301

 

zainteresuj się przede wszystkim:

  • Odinstalowanie pakietu Microsoft Office 2010 za pomocą poprawki automatycznej Microsoft Fix it
  • Odinstalowanie pakietu Microsoft Office 2010 za pomocą narzędzia do rozwiązywania problemów z instalowaniem i odinstalowywaniem programów

 Tak, użyłem tych dwóch narzędzi i nic ;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...