Skocz do zawartości

Zacinające się filmiki na youtube


Adux

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam system świeżo po formacie (z XP do Windows 7) z początku system hulał aż miło,ale po około miesięcu komputer zaczął się lekko przycinać (Dłuższy start systemu,dłuższe włączanie aktualizacji,zacinanie się filmików na yt,lekkie przycinki podczas grania w Fife/Pesa itp..)

Nie podaję logów teraz,bo po przejrzeniu kilku innych tematów ludzie chcieli logi z różnych programów..więc napiszcie jakie logi chcecie..

Z góry dziękuje za pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tu w raporcie OTL stoi niemożność odczytu Dziennika zdarzeń:

 

[ Application Events ]

OTL encountered an error while reading this event log. It may be corrupt.

 

Sprawdź czy Dziennik działa:

- Start > w polu szukania wpisz eventvwr.msc > z prawokliku Uruchom jako Administrator. Czy przystawka się otwiera, czy można w niej po rozwinięciu "Dzienniki systemu Windows" odczytać wszystkie gałęzie, a jeśli tak to czy stoją tam daty bieżące?

- Start > w polu szukania wpisz services.msc > z prawokliku Uruchom jako Administrator. Jaki stan (Uruchomiono?) i Typ uruchomienia (Automatycznie?) ma usługa Dziennik zdarzeń systemu Windows?

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co to za "porady", to głupoty. Nawet w najbardziej skrojonej tweakerskiej konfiguracji "Bare-bones", w której mało co działa, ta usługa jest na Auto: KLIK. Dziennik zdarzeń jest istotną usługą systemową, a jej wyłączenie ma liczne skutki uboczne: dłuższy start systemu, pad określonych funkcji systemu. Od usługi Dziennik zdarzeń zależy usługa Harmonogram zadań. Harmonogram kompletnie nie działa, a więc i wszystkie funkcje pod niego podczepione. Błąd raportu kondycji systemu pewnie też z tego powodu. Ożyw tę usługę:

 

1. W services.msc przywróć Typ uruchomienia równy Automatyczny.

 

2. Zresetuj system. Podaj co się dzieje i czy nadal błąd generowania raportu kondycji.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem ustawienia,zresetowałem i komputer włączył się szybciej..ale teraz podczas grania  występują lagi,a z wyłączonym dziennkiem zdarzeń nie ma nawet najmniejszego lagu,więc nie wiem czym te lagi mogą być spowodowane..

Raport już normalnie się robi..

Ponadto nie mam sterowników do procesora (unknown device) system nie potrafi określić,programy typu Everest również nie dają sobie z tym rady oraz nie mam żadnego antywirusa ale powoli zaczynam się rozglądać za jakimś porządniejszym.

 

Raport Kondycyjny: http://www.speedyshare.com/eqTPa/raport.HTML

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...