Skocz do zawartości

Co jest nie tak z moim vaio?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. oto logi z OTL-a czy ktos mi powie co z moim vaio jest nie tak? Dodam ze strasznie sie procesor grzeje od miesiaca a vaio kupiony w lutym.  Procesor to intel core i5-3210m 2.5 temperatury w spoczynku glownie caly czas sa w granicach 50 stopni co chyba nie jest normalne. Przeskanowany Malwarebytes Anti-Malware bez rezultatow nie ma zadnego robaka. Antyvirus tez nic nie znalazl.

Jesli ktos moze zobaczyc te moje logi i powiedziec mi co jest nie hallo?

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Brak oznak infekcji. Doczyść sobie tylko drobne szczątki adware (opcja Usuń w AdwCleaner), ale to nie ma związku z podstawowym zagadnieniem. Opis "co jest nie tak z moim vaio? " nie mówi absolutnie nic o co Ci chodzi. Jednakże w związku z tym, że pod "dodam" wskazujesz taki oto kierunek:
 

Dodam ze strasznie sie procesor grzeje od miesiaca a vaio kupiony w lutym.  Procesor to intel core i5-3210m 2.5 temperatury w spoczynku glownie caly czas sa w granicach 50 stopni co chyba nie jest normalne.

 

... temat przenoszę do działu Hardware. Dostosuj się do zasad działu, podaj więcej danych sprzętowych (model VAIO) i raport z HWiNFO64: KLIK.
 
 
 
.

Odnośnik do komentarza

A wiec tak moj vaio to SVE 1512W1EB

Problem polega na tym ze w spoczynku temperatury procesora caly czas sa w granicach 50 stopni a przy przegladaniu np. youtube potrafia dochodzic do 75 stopni. Wydaje mi sie to sporo za duzo chociaz to tylko moje przypuszczenia. Czy to wina zlej pasty, czujnika od chlodzenia a moze cos z grafika jest nie tak prosze o jakies uwagi. pozdrawiam

 

http://www.speedyshare.com/W97c6/DANIEL.HTM

 

 

link do modelu :   http://www.amazon.de/Sony-SVE1512W1EB-G4-Notebook-Blu-ray-schwarz/dp/B009QD70UA

Odnośnik do komentarza

Na i3 temperatura w spoczynku dochodzi do ok 45 stopni. Może wiatrak nie wyrabia? Poza tym, są nowsze stery do grafiki.

 

 Driver Manufacturer: Advanced Micro Devices, Inc.
Driver Description: AMD Radeon HD 7550M/7650M Graphics
Driver Provider: Advanced Micro Devices, Inc.
Driver Version: 8.982.6.0
Driver Date: 01-Aug-2012

 

z 2013

Odnośnik do komentarza

The following notebooks are not compatible with this tool:
Notebooks equipped with switchable graphics

to jest ze strony AMD odnosnie sterownikow do mojej grafiki wiec chyba nie ma jak narazie nowszych niz te co mam szukalem juz wczesniej wszedzie i innych niz te ktore mam zainstalowane nie znalazlem. Zreszta nawet przez menadzer urzadzen mowi mi ze sterownik jest aktualny...

Odnośnik do komentarza

wiem o tym ze 105 ale czasami poprostu uciazliwy staje sie ten wiatrak ktory praktycznie caly czas chodzi. Moze  jakas slaba pasta siedzi na procku nie mam juz pojecia co jest nie tak a moze poprostu ten procesor tak dziala w takich temperaturach. Lapek czyszczony ze smieci i skanowany praktycznie co tydzien max dwa.

Odnośnik do komentarza

Moze  jakas slaba pasta siedzi na procku nie mam juz pojecia co jest nie tak a moze poprostu ten procesor tak dziala w takich temperaturach.

Mozliwe że kiepska pasta. Możliwe że kiepskie chłodzenie ma ten model. Oprócz pasty wystepuje jeszce termopad. Skoro lap jest nowy należałoby go oddać do serwisu.

Szczerze mówiąć 70 stopni podczas przeglądania YouTube u mnie się nigdy nie zdarzyło. Ale ja nie pracuję na Windows8 i sony. Dlatego trudno mi coś doradzić, co mogłoby rozwiązać problem.

 

Podaj jeszcze identyfikator karty graficznej z MU?

 

Niepokoi mnie masa softu od sony, który masz na kompie - moim zdaniem zbędny....może poza kamerką ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...