Skocz do zawartości

Gra wyłącza się w trakcie - "Wystąpił błąd programu"


PierreNik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

moja koleżanka ma problem, gdyż  na laptopie Sony Vaio VPCEB2L9E coraz częściej wyłącza się jej gra The Sims 4 i pokazuje komunikat "Wystąpił błąd programu". Szukałem w necie podobnych problemów i znalazłem sposób na wyłączenie samego komunikatu. Jednak bardziej przyda się sposób na niewyłączanie się gry. Jak na razie problem ten zauważyła tylko przy tej grze, jednak w ostatnim czasie nie uruchamia innych gier tak wymagających.

 

Poprosiłem ją by sprawdziła w Menadżerze urządzeń, czy nie ma jakichś uszkodzonych, gryzących się sterowników z ikonką wykrzyknika.

Podała mi, że tylko jeden: Karta sieciowa -> avast! Firewall NDIS filter Miniport - czy to może mieć znaczenie w tej kwestii?

 

Czy może bardziej prawdopodobny jest jakiś problem z DirectX? M/w problem ten zaczął się od momentu reinstalacji DirectX - obecnie na tym Win7 ma DirectX 9.0c oraz DirectX 11. Wgrywany był przez profesjonalistę z tego co wiem, mimo wszystko koleżanka podejrzewa, że to coś z tym.

 

Chciałbym jeszcze dopowiedzieć, że ten laptop ma problem z chłodzeniem.

O ile koleżanka mówi prawdę to temperatura CPU osiąga prawdziwie rekordowe wartości.

Jednak laptop się nie wyłącza z tego powodu, a jedynie zaczyna ciąć, gdy się przegrzewa.

 

Dotychczas widziałem na innych forach porady typu: przeinstaluj DirectX jeszcze raz oraz Udało się! Okazało się dwie kości ram się ze sobą gryzły! :)

Myślę jednak, że lepiej jest Was zapytać :)

 

Podsyłam plik z danymi jej sprzętu i systemu.

Czekam na pomoc :)

DxDiag.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...