Skocz do zawartości

Problem z kopiowaniem w sieci domowej


boryswaw

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy użytkownicy, mam dwa komputery w grupie roboczej

 

nr 1 xp

nr 2 win7 x64

 

próbowałem dziś skopiować sporą ilość danych z komp. nr 1 z partycji D na komp. nr 2 robiłem to z poziomu komp. nr 1.

 

Operacja trwała zadziwiająco szybko jak na kopiowanie po sieci (prędkość jak z partycji na partycję) i ostatecznie nie skopiowało się nic. Problem polega na tym że na komp. nr 1 ubyło mi sporo miejsca na dysku C a nie jestem w stanie zlokalizować gdzie te dane zostały zapisane i zwolnić miejsce. Wyszukiwanie nie przynosi efektów, nie ma ich również w folderze temp.

 

Problemów nie było przy kopiowaniu w tę samą stronę ale z poziomu komputera nr 2.

 

Proszę o pomoc w temacie.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

To nie było przeniesienie, pliki które kopiowałem nadal znajdują się w oryginalnym miejscu, kopiowanie odbywało się z xp na win 7 po sieci w grupie roboczej. Na Win XP na dysku C ubyło tyle miejsca ile ważyły kopiowane pliki.

 

 

poza tym co jest nie tak z moim postem. Jak mam to przedstawić jaśniej lub bardziej łopatologicznie?

Odnośnik do komentarza

poza tym co jest nie tak z moim postem.

 

A chociażby to:

nr 1 xp

nr 2 win7 x64

 

próbowałem dziś skopiować sporą ilość danych z komp. nr 1 z partycji D na komp. nr 2 robiłem to z poziomu komp. nr 2.

 

+ to:

Problemów nie było przy kopiowaniu w tę samą stronę ale z poziomu komputera nr 2.

 

I dalej:

Problem polega na tym że na komp. nr 1 ubyło mi sporo miejsca na dysku C

 

pliki które kopiowałem nadal znajdują się w oryginalnym miejscu,

 

Na Win XP na dysku C ubyło tyle miejsca ile ważyły kopiowane pliki.

 

Czy jesteś pewien z których partycji i co kopiowałeś?

Edytowane przez wieslaw531
Odnośnik do komentarza

A chociażby to:

 

+ to:

 

I dalej:

 

 

 

Czy jesteś pewien z których partycji i co kopiowałeś?

"robiłem to z poziomu komp. nr 2."

 

poprawiłem już, chodziło o nr 1

 

"ale z poziomu komputera nr 2."

czyli urzywajiąc komputera nr 2 i wchodząc po sieci na dysk w komputerze nr 1 

 

"znajdują się w oryginalnym miejscu"

ciężko mi wnioskować co jest tu niezrozumiałe, ja uznaję to za dowód tego, że nie zostały przeniesione tylko skopiowane = nadal znajdują się w miejscu z którego były kopiowane (i o to chodzi)

 

"z dysku C ubyło tyle miejsca ile ważyły kopiowane pliki."

no to jest właśnie największa niewiadoma o którą chciałem zapytać. Kopiowałem z Partycji D, a miejsca ubyło na partycji C.

 

Ja wiem, że to brzmi jak żart ale nim nie jest. Komputera  nr 1 z XP używam głównie jako przechowalni, ponieważ mam na nim kilka dysków twardych i w zasadzie odpalam go tylko jeśli chcę coś skopiować na komputer nr 2. Problemu w zasadzie nie byłoby, gdyby nie ten dziwny ubytek miejsca na C i "krzyk" systemu , bo zostało około 140 Mb wolnego.

 

Jestem Pewien co, i z której partycji kopiowałem. Po tym nieudanym kopiowaniu, przeszukałem wszystkie partycje na obydwu komputerach (szukiałem kilku plików które były kopiowane) i nie zostało znalezione nic ponad to co było przed kopiowaniem na partycji D kompa nr 1.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...