Skocz do zawartości

Przycinające filmy na youtube


Rucek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

przycinają mi się filmy na youtube - w małym okienku generalnie da się oglądać ale jak dam na full screen tną/długo buforują i generalnie nici z oglądania

mam tak w sumie od dawna, wiec coś muszę domyślnie robić/instalować źle

przykład:  youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dO2rM-l-vdQ

w jakości 480p - jest ok, w wyższej już przycina, czy to wina kompa - za stary? i nie wyrabia? :(

 

dodatkowe pytanie: kiedyś można było zatrzymać film - zbuforował się, można było puścić i nie przycinał, teraz jak się zatrzyma to się nie buforuje... da się to zmienić? czy to wymysł youtube by nie obciążać servera?

 

aktualizacja wtyczek mówi ze są aktualne,

zainstalowany adblock i flashblock

na IE to samo...

nie wiem za bardzo jakie logi mam wkleić i z czego... - proszę o info to wrzucę.

 

łącze 30 mb z upc

Win 7

Firefox

plyta glowna: MSI K8N Neo4 Platinium v3.0 / K8N Neo4-F v3.0 (MS-7125)
Procek: AMD Athlon 64, 2000 MHz (10 x 200) 3200+

3 GB ramu
Grafika: GF 9500 GT 512M  DDR2 128B CRT DVI

Poczyściłem pliki temp, nie powinno byc żadnych infekcji itp...

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

http://www.hd-trailers.net/

Wybierz coś z 1080p i spróbuj odpalić z dysku. Chociaż też pewnie będzie się cięło.

 

dodatkowe pytanie: kiedyś można było zatrzymać film - zbuforował się, można było puścić i nie przycinał, teraz jak się zatrzyma to się nie buforuje... da się to zmienić? czy to wymysł youtube by nie obciążać servera?

 

U mnie  też po zatrzymaniu buforuje tylko kawałek w przód, więc chyba się nie da.

Odnośnik do komentarza

sciagnalem 20130325_ironman3_tvspot_4000.mp4

tnie sie, dodatkowo dzwięk sie nie zgrywa :(

 

Zainstaluj te kodeki i do otwierania filmów, podczas instalacji powinno być okienko, w którym będzie coś pisało o akceleracji przez kartę graficzną (DXVA), tam zaznacz lub akceptuj i otwórz film w 1080p .

 

hm, wolałbym uniknąć instalowania nowego kodek-paka, ostatnio za dlugo się męczyłem by wszystko chodziło [chodzi wszystko prócz HD jak się okazuje], mam zainstalowane coś takiego:

http://dl.dropbox.com/u/103777393/kodeki1.jpg

czy chodzi o to:

http://dl.dropbox.com/u/103777393/kodeki2.jpg

co odznaczyć? czy jeszcze gdzieś poszukać konkretnych opcji? co zrobic by dzwięk się zgrywał?

Odnośnik do komentarza

jest duża poprawa, filmik z początkowego posta długo się buforuje, jak pasek dojdzie do konca to chodzi w 98% płynnie, na koncu tylko troche przycina jak maszyna zaczyna strzelać - podejrzewam ze mój sprzęt już może wtedy nie wyrabiać? - cała reszta filmiku płynnie  :D

 

coś jeszcze ?

jak nie to można zamknąć

 

dziękuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...