Skocz do zawartości

Sygnatura


Anonim8

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

WYSIWYG = domyślny tryb edytora (wszystkie przyciski czynne). Nie podałeś jaki błąd widzisz, nie wiem jaki adres próbujesz wstawiać ani jakie parametry ma obrazek, więc nie jestem w stanie stwierdzić co jest źle z tym obrazkiem. Opisz mi chociaż co próbujesz robić i jaką formę ma link do obrazka (1:1 go podaj zmieniając tylko nazwę pliku, by "ukryć" tę niespodziankę).

Odnośnik do komentarza

obrazek zamieściłem tu http://www.imagebanana.com

ale chyba nie wpisałem znaku = i dlatego podawało sam link do obrazka?

 

a robiłem tak > wchodzę w sygnaturę > Specjalne BBcode > wybrałem codplain > wstawiłem link dodałem przed linkiem wpis img, ale nie dodałem znaku równości

 

pewnie źle robię

 

Sama widzisz że się pojawiła nazwa pliku Logo1 a nic nie widać. :lol:

Odnośnik do komentarza

To moja robota, że poprawiło się, edytowałam Twoją sygnaturę, bo wstawiłeś tam błędne formaty. Obrazek się nie wyświetla, więc coś jest z nim nie tak, nasuwa mi się jedno z tych:

- hosting imagebanana.com ma "hotlink forbidden" i nie pozwala linkować bezpośrednio do obrazka z ominięciem całej reszty na stronie

- ten obrazek ma jakiś błąd zapisu formatu

 

Dla testu przehostuj go na ImageShack i sprawdź jak to wygląda (oczywiście musi być link bezpośredni podany).

 

PS. I nie przeinwestuj sygnatury. Ten czarny bardziej przyciąga uwagę niż zawartość posta.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Zobacz poprzedni post oraz post w dziale Software @Margot.

 

No tak ale wstawiłeś go już wcześniej na forum. A u mnie jest na kompie

Co zrobiłem:

- założyłem testowy post ze wstawieniem obrazka (akurat tutaj przez www.wstaw.org ale wystarczy z pełnego edytora jako załącznik do posta).

- to skutkuje tym, że taki obrazek masz już w edytorze w Moje Media

- wchodzisz do sygnatury i wstawiasz taki obrazek z MM lub np. z linkowanej strony

 

I zrób to wreszcie bo nie mogę się doczekać cóż to za niespodzianka

Edytowane przez wieslaw531
Odnośnik do komentarza

@Picasso

Proszę o testowe (fizyczne) usunięcie tego postu: https://www.fixitpc.pl/topic/17253-problem-z-otwarciem-dysku-przenośnego/?p=117032

Chcę zobaczyć czy obrazek zostanie w Moich Mediach. Nie zależy mi na nim.

 

EDYTA

 

Zniknął ale w sygnaturze nadal jest - to pewnie kopia. To ten sam obrazek.

 

Usunięty. To był tylko test.

Edytowane przez wieslaw531
Odnośnik do komentarza

wieslaw531, usunięcie posta usuwa jego załączniki (w przeciwnym wypadku na serwerze byłaby masa sierot = te sieroty zresztą i tak usuwa automatycznie zadanie w harmonogramie i narzędzia przebudowy), a Moje media to tylko wirtualny magazyn na załączniki dodane w określonych postach. Dopóki załącznik jest w danym poście, będzie w Moich mediach i można go "linkować" między postami (tag [sharedmedia=core:attachments:numer załącznika]), linkowanie pada jeśli załącznik zlikwidowany.
 
 
 

Zniknął ale w sygnaturze nadal jest - to pewnie kopia.

 
To nie kopia, to błędny odnośnik [sharedmedia=core:attachments:numer załącznika] w Twojej sygnaturze linkujący do nieistniejącego już pliku. By to usunąć, musisz zlikwidować ten tag ze swojej sygnatury.
 
 
.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...