Skocz do zawartości

Bad sectory dysku


cristhug

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tak

TP-Link TL-WR340G

 

i jeszcze druga sprawa ze sterownikami do karty sieciowej,nie mogę znaleźć żądnych które by mi działały, to znaczy nie mogę w ogóle ich zainstalować... , karta to:

 

Karta sieciowa: zintegrowana - Broadcom 5754 Gigabit Ethernet LAN solution 10/100/1000 Ethernet with remote Wake UP and PXE support LAN - RJ-45

Odnośnik do komentarza

Kłódka oznacza, że masz włączoną zapore windowsa xp, zgadza się? Co do połączeń lokalnych. Wejdź w: Panel sterowania-->połączenia sieciowe. pokaż screena jakie masz tam połaczenia sieciowe. Być może masz więcej niż jedno, z tąd to połączenie lokalne ma nr 2 ;)

Aa Ty wiesz, że musisz zainstalować resztę sterowników do płyty głównej, tak żeby w menadżerze urządzeń poznikały te znaki zapytania? W przeciwnym wypadku będziesz miał problem z obsługą sprzętu (np. nie działający głos itp.) 

Odnośnik do komentarza

Wszedłem na tą stronkę,włączyłem skanowanie,ściągnąłem co kazali i wyskakuje mi takie cos;(service paki mam po instalowane)

 

beztytuuahe.jpg

 

 

Nazwa tego połączenia mi jest obojętna,po prostu spytałem (bo nie znam się) czy wszystkie kompy są w tym samym połaczeniu. ;)

 

Mam jeszcze takie troche głupie pytanie,komp.ten może stać pionowo czy koniecznie musi być w poziomie?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...