Skocz do zawartości

Dosyć ''dziwny'' problem z kompem


tehi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak odpalam kompa, to laduje mi sie on ok 3 min (przy 2gb ramu) a jak włącze gre, odrazu swiezo po wlaczeniu kompa mam 40FPS w grach (co przy moim kompie powinno wynieść ok 250). Raz przez przypadek wlaczylem hibernacje, pozniej odpalilem gre i co? I wszystko dzialalo swietnie, nic się nie cieło, było 250 fps, teraz tak robie cały czas po włączeniu kompa, ale niestety to jest dosyć ''denerwujące''. A zwłaszcza przy Winie7.

Tutaj spec kompa;

Procek D945

RAM 2GB KIGSTON KVR 667mhz

Radeon HD 4770

zasilacz Modecom MC Carbon 530 W.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

mam 40FPS w grach (co przy moim kompie powinno wynieść ok 250) :o takie proste pytanie odbiegające od tematu, w jakiej grze tyle fps?

 

rozwiń to zdanie.

No w starcie, ponieważ problem ten mialem wtedy bodajże od ok 3 dni, a mialem isc do sklepu (blisko mnie) to włączyłem hibernacje, w starcie, zamiast wyłączyć kompa - bo nie lubiłem wlasnie czekania z 4 min az sie odpali. Dlatego wlaczylem hibernacje (teraz w 7 włączam uśpij) i wszystko działa.

Odnośnik do komentarza

No w starcie, ponieważ problem ten mialem wtedy bodajże od ok 3 dni, a mialem isc do sklepu (blisko mnie) to włączyłem hibernacje, w starcie, zamiast wyłączyć kompa - bo nie lubiłem wlasnie czekania z 4 min az sie odpali. Dlatego wlaczylem hibernacje (teraz w 7 włączam uśpij) i wszystko działa.

ah, nie doczytałem.

250 mam w cod2, w cod4 mam OKOŁO 250, ale gram na 125.

 

 

Odnośnik do komentarza

Zamiast grać na rozdzielczości 640 x 480 z minimalnymi detalami może ustaw taką konkretną przy której nie będziesz odczuwał takich drastycznych spadków fps.

Gram na rozdzielczosci 1280x1024, btw przepraszam, że tak późno odpisałem.

Edytowane przez picasso
21.02.2011 - Temat zostaje zamknięty. Wygasła jego żywotność ustalona zasadami. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...