Skocz do zawartości

Spadek wydajności komputera


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie podałeś jakiej infekcji, co konkretnie było wykryte (nazwy zagrożenia + ścieżki dostępu). W raportach brak oznak infekcji. Temat przenoszę do działu Windows, gdyż ja tu doprawdy nie widzę związku z infekcją. Tylko sprawdź co jest w tym katalogu (nie wiadomo co to jest):

 

C:\Users\User\AppData\Roaming\0M1P1Q1L1TtG0C1C1T2W1I1P1C

 

 

Spadek wydajności komputera

 

Opis problemu słaby, jaki spadek / podczas jakich czynności notowany. Na duszę podejrzani:

- Kaspersky Internet Security 2013

- MBAM z czynnym rezydentem

- Świeże instalacje, tu wygląda na to, że conajmniej odbyła się aktualizacja nVidia / MSI (sterowniki, GeForce Experience, Live Update 5)

- Advanced SystemCare 6 (te produkty IOBit to na forum w różnych dziwnych kontekstach występowały)

 

Uwaga poboczna: młóci w Dzienniku zdarzeń błędy WMI numer 10. Uruchom naprawiacz Fix-it: KB2545227.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Folder Roaming znejduje pod inna scieżką C:\Users\UpdatusUser\AppData\Roaming

w folderze Roaming znajduja się dwa foldery:Media Center Programs oraz Microsoft

 

Komputer mielił strony dość długo oraz słabo sobie radził buforowaniem mareriałów wideo

 

przeprowadzałem aktualizacje sterowników GeForce Experience a później z poziomu GeForce Experience aktualizacje sterowników karty graficznej

 

został zaktualizowany Bios przez Live Update 5

Advanced SystemCare 6 Sugerujesz żeby wywalic?

 

Odinstalowałem MBAM oraz Użyłem Naprawiacz Fix-it: KB2545227.

 

PS dodatkowo przy zamykaniu µTorrent Kaspersky Internet Security 2013 sypie o atakach sieciowych DoS.Generic.SYNFlood

 

A wspomniana infekcja z pena to Virus.Win32.VB.bu F:\ EXPLORER.EXE oraz Trojan.Win32.AutoRun.va F:\

Odnośnik do komentarza
Folder Roaming znejduje pod inna scieżką C:\Users\UpdatusUser\AppData\Roaming

w folderze Roaming znajduja się dwa foldery:Media Center Programs oraz Microsoft

 

Nie. Dane są 1:1 z Twojego raportu. Sprawdzasz złą ścieżkę, konta nVidia a nie własnego. Folder jest ukryty, więc pewnie nie masz włączonych wszystkich opcji widoku. W pasku adresów eksploratora wklej %appdata% i ENTER. To powinno otworzyć katalog Roaming Twojego konta.

 

 

Komputer mielił strony dość długo oraz słabo sobie radził buforowaniem mareriałów wideo

 

Podejrzenia zawężają się przede wszystkim do Kasperskiego.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...