Skocz do zawartości

Spowolnienie pracy komputera


Alban

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu komputer chodzi wolniej. Nie jest to moja maszyna, więc bazuję tylko na tym co mi powiedziano. COMODO znalazł jakieś wirusy, zostały one poddane kwarantaninie. Do komputera dostałem się dopiero teraz, bo ok. miesiącu. Przeskanowałem COMODO i SuperAnti Spyware. Innych oznak infekcji nie zauważono, nie wykluczam, że być może jakieś się pojawiły. Załączam logi, z góry dziękuję za ich przejrzenie i ewentualną pomoc w naprawie komputera. Pozdrawiam.

post-9908-0-88596300-1360951437_thumb.jpg

Extras.Txt

GMER.txt

OTL.Txt

SuperAntiSpyware.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Windows. Oznak infekcji brak. Wyniki ze skanerów nieistotne: ciastka, Trojan.Agent/Gen-DorbreProgramy (= pobierano z dobrychprogramów niebezpośredni instalator opakowany w "Asystent pobierania"), aktywatory i pliki w Temp.

 

 

Od pewnego czasu komputer chodzi wolniej. Nie jest to moja maszyna, więc bazuję tylko na tym co mi powiedziano.

 

Do sprawdzenia:

- Potencjalny wpływ COMODO Internet Security. Wiarygodny test tylko przez deinstalację aplikacji.

- Test z czystym rozruchem: KB929135.

 

Dodatkowo widzę w Dzienniku takie błędy niemożności wykonania aktywacji + "Odmowa dostępu" usługi:

 

[ Application Events ]

Error - 2013-02-15 12:12:18 | Computer Name = komputerd | Source = Winlogon | ID = 4103

Description = Aktywacja licencji systemu Windows nie powiodła się. Błąd 0x80070005.

 

[ System Events ]

Error - 2013-02-15 11:46:16 | Computer Name = komputerd | Source = Service Control Manager | ID = 7023

Description = Usługa Usługa powiadomień SPP zakończyła działanie; wystąpił następujący

błąd: %%5

 

I tu może bruździć COMODO. Dla przykładu temat z forum: KLIK.

 

Error - 2013-02-15 12:12:39 | Computer Name = komputerd | Source = Service Control Manager | ID = 7000

Description = Nie można uruchomić usługi atksgt z powodu następującego błędu: %%577

 

Error - 2013-02-15 12:12:39 | Computer Name = komputerd | Source = Service Control Manager | ID = 7000

Description = Nie można uruchomić usługi lirsgt z powodu następującego błędu: %%577

 

A to błędy sterowników zabezpieczenia Tages. Usuń te sterowniki posługując się ich paczką instalacyjną: KLIK.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...