Skocz do zawartości

System mocno zamula


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :-)

 

Zauważyłem, że factory dysk mam mocno przepełniony w moim kompie i nie wiem, czy to nie ma wpływu na jego zamulanie. Nie znam sie na tym :-( i bardzo proszę o opinię, ew. pomoc. Wiem Picasso, że mam tego potworka gg10, ale to chyba nie wpływa na tempo pracy. Komp nie jest jakis wypasiony, ale pracował przyzwoicie, a teraz wszystko otwiera sie jak w zwolnionym tempie. Załaczam logi z OTL, może się przydadzą.

 

Pozdrawiam i z góry dzieki za radę.

 

Maciek

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zabrakło obowiązkowego raportu z GMER. W OTL oznak infekcji brak. Temat wynosi się do działu Windows.

 

 

Komp nie jest jakis wypasiony, ale pracował przyzwoicie, a teraz wszystko otwiera sie jak w zwolnionym tempie.

 

Do sprawdzenia:

 

1. Oprogramowanie zabezpieczające, czyli starawy McAfee (pełna testowa deinstalacja) oraz MBAM (wyłączenie rezydenta).

 

2. Możesz się pozbyć paska Bing Bar, odpadnie kilka procesów.

 

3. W Dzienniku zdarzeń sypie takimi błędami PLAY ONLINE:

 

Error - 2013-02-07 05:21:54 | Computer Name = HP | Source = Service Control Manager | ID = 7009

Description = Upłynął limit czasu (30000 ms) podczas oczekiwania na połączenie się

z usługą PLAY ONLINE. OUC.

 

Error - 2013-02-07 05:21:54 | Computer Name = HP | Source = Service Control Manager | ID = 7000

Description = Nie można uruchomić usługi PLAY ONLINE. OUC z powodu następującego

błędu: %%1053

 

vs.

 

SRV - [2011-09-24 12:21:12 | 000,246,112 | ---- | M] () [Auto | Stopped] -- C:\Program Files\PLAY ONLINE\UpdateDog\ouc.exe -- (PLAY ONLINE. RunOuc)

 

Wstępnie wyłącz autoaktualizację. Tu masz nieco podobny schemat z inaczej nazwanym komponentem: KLIK.

 

4. Poza tym, system nieaktualizowany, brak SP1:

 

Home Premium Edition  (Version = 6.1.7600) - Type = NTWorkstation

 

 

Wiem Picasso, że mam tego potworka gg10, ale to chyba nie wpływa na tempo pracy.

 

Nie rozumiem po co to trzymasz. Ta wersja i tak jest wymarła, kilka rzeczy w niej już nie działa (firma usunęła określone usługi).

 

 

Zauważyłem, że factory dysk mam mocno przepełniony w moim kompie i nie wiem, czy to nie ma wpływu na jego zamulanie.

 

Statystyki dysku:

 

%SystemDrive% = C: | %SystemRoot% = C:\Windows | %ProgramFiles% = C:\Program Files

Drive C: | 141,62 Gb Total Space | 115,51 Gb Free Space | 81,56% Space Free | Partition Type: NTFS

Drive D: | 7,33 Gb Total Space | 0,59 Gb Free Space | 8,10% Space Free | Partition Type: NTFS

 

Masa wolnego na C, gdzie działa Windows, więc nie widzę tu związku.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...