Skocz do zawartości

Odzyskanie danych po formatowaniu


marcinkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy dało by się odzyskać dane na dysku, który był sformatowany przez instalator systemu, tzn. przed instalacją systemu chyba Win 7, była zaznaczona opcja sformatowania partycji, i zrobił to bardzo szybko, prawdopodobnie jest tylko nadpisana tablica partycji czy coś w tym stylu, więc czy jest jakiś sposób na cofnięcie tego i przywrócenie do wcześniejszego stanu. Dodam że nie było nic więcej robione, nie zmieniono układu partycji ani rozmiaru i nie rozpczęto instalacji systemu, więc nie jest nic nadpisane.

Ewentualnie jakiś bardzo dobry program do odzyskiwania danych.

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Sorry że się nie odzywałem ale byłem w pracy.

A wracając do tematu, to przeczytałem tego tutka no i trochę nie jestem pewien którą opcję naprawy wybrać, bo partycje na dysku mam tak jak były, są tylko sformatowane, z tego co słyszłem to szybkie formatowanie polega na zamazaniu czegoś tam na dysku, czy to jest MBR, czy tablica partycji nie wiem, ale właśnie chodziło by mi o to czy da się to jakoś przywrócić, aby pliki było z powrotem widać na partycjach, zaoszczędziło by mi to trochę czasu, czy może muszę odzyskiwać te pliki jak usunięte z dysku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...