Skocz do zawartości

Komunikator - usunięcie vs. opuszczenie konwersacji


Mysza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich :D

 

mam drobne pytanie do działania komunikatora i zamykania konwersacji ,

 

w szczególności chodzi mi o różnice między (1) usunięciem konwersacji a (2) opuszczeniem konwersacji ,

 

ad.1 usunięcie

przy usunięciu konwersacji nie mam wątpliwości - klika się na USUŃ - i drugiemu Użytkownikowi pojawia się czerwony krzyżyk oraz żadna ze stron nie może nic dodać w temacie

 

ad.2 opuszczenie konwersacji

 

pierwsze pytanie - jak w ogóle się opuszcza daną konwersację ?

 

drugie pytanie - czy jak jeden Użytkownik opuścił konwersację, to czy ją nadal ma ? czy też tym samym nie ma możliwości dalszego odczytywania postów i odpowiadania ?

bo z kolei w przypadku opuszczenia konwersacji przez jednego Użytkownika - druga strona nadal ma możliwość pisania w temacie

 

trzecie pytanie - czy do opuszczonej konwersacji można wrócić ?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Na liście uczestników prywatnej konwersacji podpis "Opuścił konwersację" pojawia się wtedy, gdy jesteś autorem rozmowy, a druga strona skasowała tę konwersację ze swojej listy. Gdy nie jesteś autorem, wtedy jest krzyżyk i niemożność kontynuowania.

 

Rzeczywiście tak jest - sprawdziłam i DZIĘKUJĘ za wyjaśnienia :) ..... nie zmienia to faktu, że przez chwilę pisałam na PW sama do siebie :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...