Skocz do zawartości

Strony otwierają się tylko częściowo


szkatula

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Przesiadłem się nie dawno na nowego laptopa z win 8 64bit i mam dosyć irytujący problem, strony internetowe jakby nie otwierają się do końca za pierwszym razem. Pomaga dopiero odświeżanie, czasem kilkukrotne. Zmiana przeglądarki na nic się nie zdaję, tak samo jak przeinstalowanie.

 

Z góry dziękuję za odpowiedz.

 

Pozdrawiam!

 

Dodaję screeny na których widać pojawiający się problem:

 

beztytuuorx.jpg

 

 

 

przechwytywaniejf.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Trochę mało informacji, jaki dostawca internetu, przez jakie urządzenia się łączy itd.

W angielskojęzycznym forum wyczytałem iż sporo ludzi ma ten problem na Windows 8 64bit ale rozwiązania nie znalazłem.

 

Pewnie napiszesz, że wcześniej nie było problemów z Windows X,Y. Ale zauważ że Windows 8 to nowy system operacyjny i dlatego trzeba szukać związków, które doprowadzą do rozwiązania między innymi takiego problemu z jakim Ty się spotkałeś.

Odnośnik do komentarza

Teraz też zauważyłem, że na internet explorerze net śmiga o niebo lepiej i problem właściwie nie występuję. Pytanie czemu?

 

Odpowiedź: logika firmy M$.

 

Tej mianowicie firmie nie udało się jeszcze nigdy (no może trochę Win7) to, by ich OS działał poprawnie po jego nowym wprowadzeniu na rynek. Zaś z drugiej strony patrząc, gdyby ta firma robiła wszystko poprawnie, do bezrobocie na całym świecie by bardzo wzrosło a i tego pięknego forum by pewnie nie było. :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...