Skocz do zawartości

Problem z zawieszającym się systemem


Venon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

mam problem z Windows 7, mianowicie zawiesza mi się głównie podczas przeglądania internetu (w szczególności oglądanie filmów/klipów z wykorzystaniem internetowych playerów). Po prostu w pewnym momencie obraz gaśnie, pokazują się pionowe kreski, natomiast dźwięki słychać nadal jakby nic się nie stało, niestety system nie reaguje na polecenia wprowadzane z klawiatury (na przykład miałem 2 takie zdarzenia 30.01.2013 około 11:30). W tej sytuacji pozostaje jedynie zresetować komputer.

 

poniżej zamieszczam logi.

checkup.txt

Extras.Txt

GMER.txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Na początek odinstaluj adware, bo jest tu śmietnisko.

 

1. Przez Panel sterowania odinstaluj Ask Toolbar, Bing Bar, FoxTab PDF Reader, IB Updater 2.0.0.557, Yahoo! Toolbar.

 

2. Uruchom AdwCleaner i zastosuj Usuń. Na dysku C powstanie log z usuwania.

 

3. Zrób nowy log OTL z opcji Skanuj (już bez Extras). Dołącz log utworzony przez AdwCleaner.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Venon, proszę bez bezużytecznych postów przypominających (usuwam). Gdy ktoś jest obecny i ma czas, to sprawdza raporty.

 

Wygląda na to, że zła kolejność działań. Podane kroki 2 i 3 a nie inaczej, bo wszystko ma określone konsekwencje, a Ty przestawiłeś. Skutki? W raporcie OTL wpisy już usunięte przez AdwCleaner. Proszę o nowy raport z OTL i podmianę załącznika w poście powyżej.

 

Czy po usuwaniu adware nadal występuje ten efekt:

 

zawiesza mi się głównie podczas przeglądania internetu

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...