Skocz do zawartości

Infekcja-trojan + możliwe coś jeszcze


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem sobie ostatnio format bo system padał już dosłownie i w zasadzie to nie wiem czy nie jest gorzej niż wtedy ale na razie zajmijmy się tematem infekcji. Parę dni po formacie otwieram grę black shot i wyskoczył mi komunikat że wykryło trojana. Dałem olej go i chciałem ściągnąć malwarebytes (w celu skanu full i usunięcia) ale po ściągnięciu nie chciał mi się odpalić. Jak gram w gry multi to mi przerywa co jakiś czas łączność więc pewnie rootkit też jakiś jest.

Co mogę zrobić oprócz gmera który jakoś nie kwapi się wykryć chyba. Problem jest w tym że nie mogę dostać się żadnym sposobem do jakichkolwiek aktualizacji oraz trochę mi buguje kompa

Czy przywrócenie systemu coś da?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tematy łączę razem. Log z GMER = tylko dysk C istotny i nie trudź się z dyskiem D. Nadal brak kompletnych danych, tzn. nie ma raportów z OTL (nie, OTL i GMER się nie zastępują), nie ma także informacji konkretnej o:

 

Parę dni po formacie otwieram grę black shot i wyskoczył mi komunikat że wykryło trojana.

 

Przeklej ten wynik. Przecież to może być fałszywy alarm antywirusa na określonym komponencie gry.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
może być ale wtedy gra raczej po włączeniu nie żądałaby dodatkowych dziwnych rzeczy (a comodo prosi o potwierdzenie dostępu do klawiatury i plików ochrony czegoś tam)

 

Zaprezentuj ten wynik z COMODO, jak to jest sformułowane. Na razie nie nasuwają mi się tu skojarzenia z trojanem, dostęp do klawiatury podczas uruchomienia gry brzmi logicznie...

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

no tak tylko że wcześniej nie wymagało :)

ale może i masz rację

 

choć gra jednak idzie ale trzeba kilkanaście razy klikać accept i strasznie muli tak że na wejście do pokoju gry już mi cierpliwości nie starczyło

a jak wyłączam firewalla to nie działa za to pisząc że nie może uzyskać dostępu do ścieżki, pliku prawdopodobnie z braku uprawnień

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...