Skocz do zawartości

"brak internetu" dla kafelek, internet explorer i błąd Windows Update


duleba38

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem sobie laptopa który miał WIndowsa 8 i jakoś dla mnie może być, podoba mi się np. zaawansowany eksploarator windows (jest bardziej rozbudowany). Mam niestety problem uniemożliwiający korzystanie online z kafelek, windows smart screen (ten filtr), instalowania aktualizacji i korzystanie z IE. Powoduje u mnie to, że normalnie nie mogę korzystać z kafelek, muszę klikać "Uruchom mimo to" (Smart Screen), laptop jest narażony na zagrożenia, ponieważ zawsze instaluje aktualizacje, a tu mam błąd. Nie mogę też korzystać ze skype'a - pisze brak internetu. Próbowałem to naprawić, ale bez skutku. Mogę dać jakieś logi jak bedą potrzebne. Prosiłbym o odpowiedź, bo ostatnio ogólnie nie mam odpowiedzi na swoje tematy itd. ;d

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Log: http://www.speedysha...Jkn/net-log.txt

 

Co do programu to widzę, że testujesz to ci powiem, że log wykonał się normalnie bez żadnych błędów itd. Ale i tak dam ci SS jak to wygląda:

 

 

Ten skype (kafelkowy):

 

26193498095753487277.png

 

 

Windows Update (nie mogę robić aktualizacji, nawet automatycznie mi nie wyszukuje)

 

99621241422219009621.png

 

 

W tych kafelkach powinny być nagłówki wiadomości, aktualna pogoda, waluty itd.

 

22591049852882109571.png

Odnośnik do komentarza

Sory, że nie odpisałem. Nie czytałem ostatnio tematu, ale chciałem powiedzieć, że już sobie poradziłem. Miałem błąd z DING w nortonie i byl wlaczony norton i zapora. Coś blokowało połączenia i był to norton. Odinstalowałem go i zainstalowałem, teraz działa poprawnie i bez błędów. Zainstalowałem jeszcze malwarebytes dla skanowania "dokładniejszego". Ale miałeś rację, że coś jest z nortonem i trafiłeś. Wszystkim dziękuję za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...