Skocz do zawartości

Pusty gadżet kalendarza


simson

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki wielkie zrobilem wszystko i teraz kalendarz jest taki jaki powinien byc. Najlepiej zachowac ten wpis prawda zeby na przyszlosc gdyba taka sytuacja sie powtorzyla miec go w razie tego typu zdarzen.A jeszcze mam takie pytanie bo IE9 nie wyswietla prawidlowo strony onet pl nie ma w ogole grafiki sa tylko tresci na lewej stronie dziwne troche.Natomiast inna strona dziala normalnie np interia pl(poprawnie)Czy to sa bledy przegladarki IE9 w kocu to jeszcze beta ale wczesniej dzialala normalnie.I zwracam uwage ze np na operze portal dobre programy nie czysto sie strona wyswietla nakladaja sie rozne kwadraty blade kolory.Mam drugi komputer z systemem xp starszy typ ale tam akurat nie ma tego przypadku chociaz tam nie uzywam IE9 a opera lub firefox.Jest na to jakas rada??

 

W sumie dopiero tutaj jestem od dzisiaj zalogowany wiec pomylki sa wkalkulowane ;) A propo wlasnie tych problemow co do wyswietlania stron internetowych szczegolnie strona startowa onetu czy nie wyraznie wyswietlajace sie niektore strony jaka moze byc przyczyna tego?czy to tez sie pobajzlowalo po odinstalowaniu kacpra?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...