Skocz do zawartości

Odsyfianie kompa


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc ludziska

 

Od razu zaznaczam, że z kompem póki co mam wszystko w porządku (przynajmniej na pierwszy rzut oka)

 

Niemniej jednak nie wierzę, że nie mam na nim żadnego ustrojstwa, którego powinnam sie pozbyć w ramach świątecznych porządków.

 

W związku z tym chcę prosić Was o pomoc przetrzepaniu mojego kompa pod względem wszystkiego (spyware, adware, trojanów, rootkitów i tego typu podobnego badziewia).

 

Na początek podajcie mi proszę jakie logi chcecie, bo podejrzewam ze samo OTL nie wystarczy.

 

Posiadam Win7 x64

 

Z gory dzieki za pomoc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

jeśli mogę swoje 3 grosze to ( jeśli raczej nie powinien sie wypowiadać to skasujcie tego posta ) Jeśli nie masz problemów zainstaluj sobie jakiś skaner na żądanie wykonaj pełny skan, powywalaj paski narzędziowe, zaktualizuj system oraz cały sofcik ( Java Flashe ) zapodaj jak chcesz dodatkowo TFC ( on wszystko ładnie wywala ) a jak coś znajdziesz tzn jeśli coś skanery znajdą niepokojącego to sie podziel obawami, takie chuchanie i dmuchanie jest trochę IMHO pozbawione sensu .

 

btw wszystko masz na forum w odpowiednich działach wiec trzeba tylko poczytać :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...