Skocz do zawartości

Laptop Asus - błąd (wyłączanie się kompa)


misio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

mam takie pytanie, ponieważ dwa tygodnie temu kupiłem nowego Lapka Asus-a (windows 8 -holenderskie z polską nakładką 64-bity)

i na drugi dzień po zakupie zaczęło się dziać z nim coś dziwnego.

a mianowicie. wyłacza się sam i pokazuje się info że jest bład(nie ma kodu ) i komputer musi zostać uruchomiony ponownie. działo się tak czasami 3/4 raz podrząd...

oddałem go do serwisu, sprawdzili, przeskanowali, zrobili hard reset, postawili system od nowa ... i nic nie wykazało, nic nie znaleźli... lecz mimo to nadal bład wyskakuje i nadal sie wyłacza z tym ze już rzadziej. (dodadam tylko że mam windows 8 po holendersku z nakładką jeżykową polską)

nie wiem od czego to może być, czy może wirus, czy coś innego czy iść jeszcze raz i nie wiem co.. błagać o wymianę?

 

z góry dzięki

Edytowane przez picasso
Duplikaty logów usunięte. //picasso
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Podałeś dwa logi OTL Extras (usuwam), nie ma głównego (dostarcz). Temat przenoszę do działu Windows 8. "Wirusy" wyklucz skoro:

 

oddałem go do serwisu, sprawdzili, przeskanowali, zrobili hard reset, postawili system od nowa ... i nic nie wykazało, nic nie znaleźli... lecz mimo to nadal bład wyskakuje i nadal sie wyłacza z tym ze już rzadziej

 

 

Pytanie: czy McAfee Internet Security Suite jest preinstalowany czy doinstalowany ręcznie przez Ciebie?

 

 

.

Odnośnik do komentarza

rozumiem że to jest odpowiedź na pytanie: czy McAfee Internet Security Suite jest preinstalowany czy doinstalowany ręcznie przez Ciebie?

tak, była to odpowiedź na to właśnie pytanie :)

korzystam z antywirusa Avast...robiłem skan systemu, ale nic nie wykazał. czyli obecność wirusów można wykluczyć?

odinstaluj z panelu dodaj\ usuń ( nie wiem jak tam jest w W8) popraw specjalistycznym narzędziem

http://www.fixitpc.p...antywirusowych/

tak po chłopsku. mam odinstalować McAfee? i nie instalować go ponownie?

w Windows 8 jest tak samo jak w np Vista :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...