Skocz do zawartości

Sprawdzanie pisowni na forum


Bonifacy

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z okazji bycia przy głosie chciałbym zapytać (być może ktoś już wcześniej o to pytał): dlaczego nie dziala mechanizm wychwytywania błędów ortograficznych (podkreślanych na czerwono) w polu tekstowym edytora. Mam Firefoxa.

Na jakimś tam innym forum ustawienie takie jakie mam teraz na lisie działa, błędy wskazywane na bierząco. Późniejsze edytowanie postów jest irytujące, a ile błędów się przeoczy... i wiszą one na widoku publicznym ku niesławie autora.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Korzystając z okazji bycia przy głosie chciałbym zapytać (być może ktoś już wcześniej o to pytał): dlaczego nie dziala mechanizm wychwytywania błędów ortograficznych (podkreślanych na czerwono) w polu tekstowym edytora. Mam Firefoxa.

Na jakimś tam innym forum ustawienie takie jakie mam teraz na lisie działa, błędy wskazywane na bierząco.

"Not a bug" i ostatnia wypowiedź: KLIK. Na forum tutaj wywołaj w edytorze z prawokliku kontekstowe menu i zaznacz opcję "Sprawdź pisownię" + w menu Języki wybierz Polski:

 

ffspellcheck.png

 

Po tej akcji idzie u mnie dla fixitpc.pl.

Odnośnik do komentarza

To co mówi dragolice albo przełącz tymczasowo tryb edytora przyciskiem ckeditor_switch.png. Masz edytor ustawiony na WYSIWYG, ja z tego nie korzystam (tylko BBCode używam, bo RTE może się schować z precyzją tagów), dlatego u mnie prawoklik na tło podaje menu Firefoxa jak na obrazku od razu bez najeżdżania na tekst. Pola są inaczej traktowane w obu trybach edytora.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...