Skocz do zawartości

Proszę o ustalenie błędu


robas

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

robas, zasady działu: KLIK. Czyli wymagany jest opis słowny z czym tu przychodzisz, co się dzieje, co Cię niepokoi. Raporty nie zastąpią opisu. A w raportach nic nie ma (brak oznak infekcji) i co teraz? Tu się kończy dialog, bo ja nie wywróżę jaki masz problem. Tak więc: co się dzieje?

 

PS. Drobne uwagi poboczne:

- Zainstalowane dwa antywirusy Avast + MSSE. Za dużo. Jeden z nich do deinstalacji.

- HijackThis pozbądź się całkowicie. Masz system 64-bit, a HijackThis jest zupełnie niezgodny z takim i pokazuje głupoty.

- Dll-Files.com Fixer do deinstalacji. Wątpliwy program, którym można sobie jeszcze bardziej zaszkodzić.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

oki jusz rozumiem no jakies tam erory były a ktury proponujesz us msse usnoc awast czy?

tego hijack do usuniecia ok.dll-files tesz usunoc oki atak pozatym wsio gicio bo mam lapka naraty wziołem i popijaku trohe namieszałem

usunołem został jeszcze antywir niewiem ktury usunoc zrobiłem skan.

http://www.wklej.org/id/882462/

http://www.wklej.org/id/882461/

 

bede wdzieczny za wszelkom pomoc w usunieciu niepotrzebnego obciorzania głuwnie gram w gry,żeby niemuliło proca itym podobne bo nieznam sie na usuwaniu

Odnośnik do komentarza

Robas, to może lepiej wróć jak będziesz trzeźwy, bo dialog jest niemożliwy. Popatrz na swoje teksty i masę błędów ... Nadal nie ma tu żadnej informacji jakie konkretnie błędy były (przepisane 1:1). Ja tylko tyle widzę, że w Dzienniku zdarzeń został nagrany taki błąd, ale czy on nadal aktualny to nie wiadomo:

 

Error - 2012-11-27 22:52:05 | Computer Name = Robas-Komputer | Source = Service Control Manager | ID = 7000

Description = Nie można uruchomić usługi HP Health Check Service z powodu następującego

błędu: %%2

 

Poza tym, mówisz tu "zrobiłem skrypt", jaki i po co, skoro tu żaden skrypt nie był zadawany, ani też o nowe logi nie prosiłam, bo z nich mój drogi nic absolutnie nie wynika. Ja logi już mam = w pierwszym Twoim poście.

 

Co do pytania czy Avast czy MSSE = Avast ma więcej funkcji.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

co do błeduw to niestety 8klas podstawuwki jesli chodzi o trzezwosc to jeste trzezwy,to kilka dni temu popiwkowałem i dokładnie nieznam sie natym systemie,usune ten drugi atywir,własnie oto co znalazłas te erory niewiem oco chodzi ijak pozbyc sie tego.i drugie pytanie chodzi o Kontroler Uniwersalnej magistrali szeregowej (USB) swieci na zułto co go odinstaluje to sam po restarcie instaluje sie stan uzodzenia Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane. (Kod 28)aktualizowałem i nic to niepomaga aniżej som kontrolery magisterji usb i wsio tam jest i działajom mi niewiem czy czyta usb3 bo niemam możliwosci cos wtyknoc.

nawet prubowałem w trybie awaryjnym dalej instaluje robi to w inne urzodzenia magistralji usb niżej taki wykrzyknik na zułto -kotroler magistralji szeregowej usb może pomozesz jesli to niekłopot bede wdzieczny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...