Skocz do zawartości

MSO2010 wersja 64 bit - czy ktoś miał problemy?


wieslaw531

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę się pozbyć kombinacji Outlook 2003 i reszta 2007. Mam takie dwa pakiety.

Kupiłem MSO2010 H&B. Jest możliwość instalacji x86 i x64 (podobno) bo jeszcze nie zacząłem instalacji.

Jestem na etapie usuwania poprzednich wersji. Oczywiście Programy i funkcje nie usuwa wszystkiego.

Korzystam z KB928218 + dodatkowe działania.

 

Pytanie jak w temacie. Na jednym kompie chcę zainstalować x86 a na drugim x64. Mam dwie licencje.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie. To tylko wersja x86.

Czytałeś wyżej:

 

Edyta

To tylko wersja x86. Obie licencje Attach. W trakcie pobierania nie ma możliwości wyboru wersji.

 

Pobrałem już z innego miejsca wersję x64. Wysłałem zapytanie do MS czy ten klucz będzie działał na x64 (po pobraniu i rejestracji).

Myślę, że powinien.

Wersja x86 pięknie się zainstalowała, Outlook po odpaleniu nie wymagał tworzenia konta, zaimportował wszystkie ustawienia mimo iż wywaliłem wszystko po starych Office`ach z wyjątkim Outlook.pst. A było tego dużo.

Zwykłe Odinstaluj robi niewiele. Fix MS poprawia a i tak aby mieć porządek w systemie trzeba poszukać i dziubać ręcznie.

 

Teraz robię to samo u siebie. Jak skończę to napiszę jak z wersją x64.

 

EDYTA

 

Poszło wszystko poprawnie włącznie z aktualizacjami. Cyka pięknie.

Minus - brak integracji z NIS2013.

 

Do zamknięcia.

Edytowane przez wieslaw531
Odnośnik do komentarza
Temat jest taki, że na wersji x86 jest zakładka Norton a na x64 jej brak.

W opcjach NIS dla x64 brak opcji związanej z ochroną Poczty.

Bedę molestował Support NIS :P .

 

To ja ci powiem że troche przedwcześnie. Norton i tak monitoruje pocztę. Ale oczywiście możesz supportowi zwrócić uwagę na brak kompatybilności takich szczegółow.

 

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza

Norton raczej nie monitoruje. Norton nie integruje się z IE64 (Sejf tożsamości).

Jednak monitoruje. Brak tylko paska narzędzi.

 

Word x64 wywala błędy przy otwieraniu tych samych plików co na x86 (Widok chroniony - makra).

Na Word x86 ten sam plik otwiera się bez problemów.

To akurat był problem ze starym szablonem z poprzedniej wersji 2007 - Word\Startup. Rozwiązane.

 

Pakiet działa bardzo ładnie.

 

Można zamknąć.

Edytowane przez wieslaw531
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...