Skocz do zawartości

Czarny ekran przy starcie Windows 7 64 bit


gr3gor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od dzis mam nastepujacy problem: przy starcie Windows 7 64 HP po ekranie "Zapraszamy" pokazuje sie czarny ekran i kursor, brak mozliwosci wejścia w managera zadań. Komputer uruchamia sie jedynie w trybie awaryjnym ( z obsługa sieci również ).

 

Z tego co znalażłem w internecie problem moze dotyczyć usługi Winlogon i mozliwej infekcji zmieniajacej wartosci w

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

gdzie domyślnie powinno być ustawione :

Shell=Explorer.exe (tak równiez jest u mnie)

 

Załączam logi z OTL i prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu. Jesli potrzeba dotatkowych danych oczywiscie podam

 

Z góry dziekuje za pomoc

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Windows 7. Brak oznak infekcji, brak jakichkolwiek oznak modyfikacji w obszarze który wskazujesz. Tylko drobnostka: odinstaluj adware Deinstalator Strony V9, posłuż się standardardowym Panelem sterowania a nie zewnętrznym Your Uninstaller! 2010. Standardowy deinstalator tego adware jest równocześnie rekonfiguratorem stron startowych Internet Explorer, takich gwarancji nie daje używanie zewnętrznych programów.

 

 

od dzis mam nastepujacy problem: przy starcie Windows 7 64 HP po ekranie "Zapraszamy" pokazuje sie czarny ekran i kursor, brak mozliwosci wejścia w managera zadań. Komputer uruchamia sie jedynie w trybie awaryjnym ( z obsługa sieci również ).

 

Podejrzany to oprogramowanie zabezpieczające, tu ESET w połączeniu z MBAM. Zacznij od usunięcia MBAM (lub przynajmniej wyłączenia jego rezydenta). Tu były na forum już kilka razy takie objawy związane właśnie z aktywnością MBAM.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie wyłaczenie autostartu Malwarebytes spowodowało normalne wlaczenie sie systemu ;) Teraz przypominam sobie ze w dniu kiedy wystapila po raz pierwszy awaria program akutualizowal sie do nowej wersji, wiec wiadomo co jest winowajcą

Naprawde wielkie dzieki za pomoc, myslałem ze to cos o wiele poważniejszego.

Temat do zamkniecia

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...