Skocz do zawartości

Windows zawiesza się


Kubek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam pewien problem, a można powiedzieć, że nawet dwa. Wczoraj sformatowałem dysk C, zainstalowałem Windowsa i już powoli zaczynałem otwierać szampana by rozpocząć nową kartę w historii mojej przygody z komputerem. Niestety, machina zacięła się i nie reagowaał na żadne operacje. Tak po prostu, ni stąd ni zowąd przycinka i kompletny brak reakcji. Po drugie "niestety", stało się to drugi raz, a nawet trzeci, czwarty i bodajże piąty. Zainstalowałem tylko sterowniki do karty graficznej i antywirusa "Microsoft Security Essentials". Pierwsze i drugie chyba nie mają wpływu na przycinki, bo jak dobrze kojarzę zdarzyło się to jeszcze przed zainstalowałem powyższych.

 

Po drugie... Podczas windowsowskiego testu na wydajność komputera w "zakładce" grafika wyszło mi całe 6.0 w skali 7.9, a tak się składa, że jeszcze przed formatem, współczynnik wynosił całe 7.6 punktu (o ile pamiętam).

 

To są dwa moje problemy.

Myślę, że mogę na Was liczyć.

 

z góry dziękuję!

 

pozdrawiam,

 

Kuba

 

EDIT. Może to być przez sterowniki płyty głównej? Gdzie, a może raczej jak sprawdzić ich uaktualnienie?

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Przepraszam za off topa, ale muszę podbić. Potrzebna pomoc, a pracować się nie da.

 

Nowy pomysł. Może walnięty dysk? Jakiś tydzień przed formatowaniem partycjonowałem dysk na nowo z powodu wolnego miejsca powstałego po usunięciu Linuxa. Być może teraz system korzystając z walniętego "miejsca" na dysku zawiesza się? Znacie jakiś uznany program do sprawdzania działania dysku?

 

EDit. HDDScan nie wykrył żadnych nieprawidłowości z dyskiem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...