Skocz do zawartości

Skoki pingu podczas grania


Oshi

Rekomendowane odpowiedzi

jakiś czas temu ktoś zablokował mi komuter i kazał wpłacic 500żl za jedgo odblokowanie,było tam napisane ze "Komuter zostal zablokowany z powodu naruszenia prawa Polskiego" byl to wirus wiec kolega doradzil wgrac ponowanie windowsa mam xp oryginalnego problem znikł ale stony internetowe bardzo długo sie wczytywały a predkoś cbyla codziennie taka jaka mam w umowie z dostawca wiec kolega doradził zeby uzyc ComboFix bo napewno zostaly jakies wirusy,wszystko ok tylko teraz jak gram w objetnie jaka gre przegladarowa to strasznie skacze ping od 0-200 czy to może być powodem uzycia tego programu?i w jaki sposob teraz usunąc z kompa bo start>uruchom>combofix /uninstall nie dziala prosze o pomoc.Teraz dopiero poczytałem o tym programi i wiem ze niepotzrebnie to instaowałem u siebie:(

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

To nie jest pełny log. Brakuje pliku Extras (opcja "Rejestr - skan dodatkowy" musi być ustawiona na "Użyj filtrowania"). Dla formalności zrób nowe logi z OTL (zaznacz też opcję Pomiń pliki Microsoftu) i podmień załączniki w poście powyżej.

 

 

stony internetowe bardzo długo sie wczytywały a predkoś cbyla codziennie taka jaka mam w umowie z dostawca (...) teraz jak gram w objetnie jaka gre przegladarowa to strasznie skacze ping od 0-200

 

Pierwszy podejrzany dla opisywanych objawów to Kaspersky Internet Security 2013 (silna ingerencja w sieć, filtrowanie urządzeń sieciowych). Test wstępny: wyłącz całą osłonę rezydentną i zresetuj system. Test kompletny: pełna testowa deinstalacja (tylko to daje pewność i tylko to likwiduje wszystkie aktywności aplikacji).

 

Kolejna sprawa, system należy zaktualizować (KLIK), bo status krytyczny:

 

Windows XP Home Edition Dodatek Service Pack 2 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstation

Internet Explorer (Version = 6.0.2900.2180)

 

 

kolega doradził zeby uzyc ComboFix bo napewno zostaly jakies wirusy (...) czy to może być powodem uzycia tego programu?i w jaki sposob teraz usunąc z kompa bo start>uruchom>combofix /uninstall nie dziala prosze o pomoc.Teraz dopiero poczytałem o tym programi i wiem ze niepotzrebnie to instaowałem u siebie:(

 

Od takich "rad" kolegów, najwyraźniej nieobznajomionych z systemem / infekcjami / ComboFix, z daleka. Uruchomiłeś go niepotrzebnie. Niemniej bardzo wątpliwe, by ComboFix cokolwiek miał do rzeczy w kwestii problemu (no i przecież uruchamiałeś go, bo już określone problemy z ładowaniem stron były). A by odinstalować aplikację w Start > Uruchom > należy wkleić:

 

"pełna ścieżka do ComboFix.exe" /uninstall

 

Nie wiem gdzie leży ComboFix.exe, bo w OTL nie widać, że na C.

 

 

PS. Pani.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

A więc sciągnąłem i zainsalowałem service pack 3 oraz windows update, pobrałem wszystkie aktualizacje jak również zrobiłem kolejny raport OTL razem z Extras ktore dołączam do postu.Zrobiłem także przywracanie systemu na wszystkich dyskach( teraz mam ze jest monitorowane).Mam jeszcze jedno pytanie przed całą akcją z tym wirusem ktory zablokował mi kompa i przed formatowaniem kiedy wchodziłem na jakies forum, portal społecznosciowy itp byłem automatycznie zalogowany,system bądz przegladarka zapamiętywał moje passy- czy to moze ingerencja CClener ze teraz musze za kazdym razem wpisywać?.Aha Combofixa chyba usunąłem przed napisaniem mojego pierwszego postu bo gdzieś wyszperałem na jakimś forum jak to zrobić- byl na C:

Prosze o wyrozumiałość ponieważ moja znajomośc obslugi koputera ogranicza sie do przegladania stron internetowych:)

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza

Czy sprawdziłeś koncepcję z Kaspersky Internet Security 2013 i jego potencjalnym wpływem na zachowanie sieci / ładowanie stron / pingi?

 

 

wchodziłem na jakies forum, portal społecznosciowy itp byłem automatycznie zalogowany,system bądz przegladarka zapamiętywał moje passy- czy to moze ingerencja CClener ze teraz musze za kazdym razem wpisywac?

 

Czyścisz pliki Cookie związane z logowaniem? Czy używałeś w Kasperskym narzędzie "Kreator czyszczenia śladów aktywności"?

 

 

Aha Combofixa chyba usunąłem bo gdzieś wyszperałem na jakimś forum jak to zrobić- byl na C:

 

Jeszcze jest w systemie odpadek po jego uruchomnieniu. Przez SHIFT+DEL skasuj z dysku folder C:\32788R22FWJFW.

 

Uwaga nie związana z ComboFix: czy Yahoo! Companion instalowałeś celowo? Jeśli nie, usuń.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...