Skocz do zawartości

Nie da się opuścić grupy domowej, jak temu zaradzić?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam w grupie domowej 3 komputery i z jednego mam udostępnione drukarkę. Na jednym z komputerów coś się wysypało i nie była widoczna więc postanowiłem usunąć grupę domową i utworzyć ją od nowa. 2 pierwsze komputery usunąłem z grupy bez problemu (w tym ten z drukarką) a na trzecim (tym na którym była niewidoczna) nie mogę opuścić grupy... wyświetla się to co w załączniku. Usunąłem już plik idstore.sst co pomogło mi kiedyś w identycznej sytuacji ale teraz nic to nie dało. C:\Windows\ServiceProfiles\LocalService\AppData\Roaming\PeerNetworking\idstore.sst Potem gdzieś wyczytałem żeby spróbować w takiej sytuacji usunąć całą zawartość folderu PeerNetworking co też zrobiłem ale nadal nic to nie dało i nie mogę opuścić grupy domowej. Co w tej sytuacji zrobić ?

PS. Na wszystkich komputerach jest Windows 7 x64

EDYCJA:

Dodaje logi

 

Results of screen317's Security Check version 0.99.54

Windows 7 Service Pack 1 x64 (UAC is disabled!)

Internet Explorer 9

``````````````Antivirus/Firewall Check:``````````````

AVG Anti-Virus Free Edition 2013

Antivirus up to date!

`````````Anti-malware/Other Utilities Check:`````````

Java 7 Update 9

Adobe Flash Player 11.4.402.287

````````Process Check: objlist.exe by Laurent````````

AVG avgwdsvc.exe

`````````````````System Health check`````````````````

Total Fragmentation on Drive C:

````````````````````End of Log``````````````````````

post-3857-0-14168300-1352219896_thumb.png

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Usunąłem już plik idstore.sst co pomogło mi kiedyś w identycznej sytuacji ale teraz nic to nie dało. C:\Windows\ServiceProfiles\LocalService\AppData\Roaming\PeerNetworking\idstore.sst Potem gdzieś wyczytałem żeby spróbować w takiej sytuacji usunąć całą zawartość folderu PeerNetworking co też zrobiłem ale nadal nic to nie dało i nie mogę opuścić grupy domowej.

 

Do wypróbowania:

1. Wbudowany w system diagnostyk: Panel sterowania > Sieć i Internet > Grupa domowa > Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów w grupie domowej.

2. Wstrzymanie usług Dostawca grupy domowej + Usługa nasłuchująca grup domowych: KLIK.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...