Skocz do zawartości

Problemy po zmianie ścieżki Program files


basiako

Rekomendowane odpowiedzi

na koncu zwalniam galaz rejestru i co dalej jak wyjsc do windows zeby zmiany zostaly zapisane ja naciskam wznow ponownie i zostaje ten sam blad w windows

 

Przecież edycja w tak podmontowanej gałęzi jest równoznacza z zapisem zmian ... I zaraz, jakie "wznów ponownie"? Miałaś zbootować z płyty do "Napraw komputer", wykonać edycję, następnie wykonać reset komputera już bez płyty i wejść do Windows. Jeśli po prawidłowo przeprowadzonej edycji jest nadal problem, widocznie nie odwróciłaś wszystkiego co narobiłaś.

 

 

I jeszcze jedno pytanie czy mam przeprwadzic zmiany tylko w program files dir czy w innych takze pozdro

 

Miałaś odwrócić wszystko co robiłaś. To Ty mieszałaś w Windows, to Ty zepsułaś ścieżki w rejestrze, więc to tylko Ty wiesz co narobiłaś. Ja podać mogę jedynie metody edycji rejestru przy niedziałającym regedit (czyli tu podane już), ale jakie edycje do wykonania to tylko Ty wiesz.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jest awykonalnym podać precyzyjnie co zedytować w rejestrze, skoro robiłaś masową zamianę tego typu: "modyfikacje robilam przez regedit pokolei klucze az do c program files i w to miejsce wpisalam d". My nie wiemy co zrobiłaś. Jedyne co mogę poradzić: rób odwrotnie niż wtedy, zastępując na powrót D literą C. Nie wykluczam, że niestety skończysz na reinstalacji Windows, bo: brak punktów Przywracania systemu (nie można więc odkręcić stanu Windows automatycznie), nie wiesz dokładnie co robiłaś, bo się pytasz "jakimi kluczami iść".

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...