Skocz do zawartości

Powolne otwieranie pierwszej strony w Google Chrome, zawieszanie się komputera


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie,

 

Od wczoraj mam problem z komputerem, a właściwie z internetem. Używam przeglądarki Google Chrome i do tej pory byłam bardzo zadowolona. Od wczoraj natomiast występuje problem z otwieraniem TYLKO pierwszej strony trwa to około 2 min.), następne otwierają się szybko.Nie jest to wina internetu ponieważ inne urządzenia połączone z internetem również za pomocą Wi Fi nie mają żadnego problemu. Zdarzyło się też, że komputer się wieszał, nie reagował, nie można było przez jakiś czas nic zrobić. Proszę o pomoc. Korzystałam już z Państwa pomocy więc wykonałam skan z OTL, jeśli było to niekonieczne to proszę o wskazówki i rady. Proszę o wyrozumiałość. Dziękuję

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W raportach brak jakichkolwiek oznak infekcji. Na wszelki wypadek sprawdź jeszcze czy coś widzi Kaspersky TDSSKiller. Gdyby coś wykrył, nic nie usuwaj i wynikom wyasygnuj akcję Skip, zaprezentuj raport tekstowy. Jeśli nic nie wykryje, pokazywanie loga zbędne.

 

 

Od wczoraj mam problem z komputerem, a właściwie z internetem. Używam przeglądarki Google Chrome i do tej pory byłam bardzo zadowolona. Od wczoraj natomiast występuje problem z otwieraniem TYLKO pierwszej strony trwa to około 2 min.), następne otwierają się szybko.

 

Przetestuj czy następujące konfiguracje wpłyną na zmianę stanu rzeczy:

 

1. W Google Chrome wejdź do ustawień i w sekcji Rozszerzenia wyłącz wszystkie tam widoczne. Zrestartuj przeglądarkę. Jeśli brak wyników:

 

2. Testowo wyłącz wszystkie ołony rezydentne Avast.

 

 

Zdarzyło się też, że komputer się wieszał, nie reagował, nie można było przez jakiś czas nic zrobić.

 

Tu też podejrzany Avast.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

 

Oto wynik skanu z Avasta, który rozpoczęłam przed napisaniem na forum, dostałam taki raport. Obecnie przeglądarka działa bez zastrzeżeń, ale nie wiem czy to nie chwilowe. Zobaczę jak będzie dalej, Jest możliwość, że to Avast rozwiązał problem?

 

Dziękuję serdecznie.

 

 

Your avast! scanned 618,054 items in last 30 days

This report shows how your avast! security software performed in different areas - protecting your documents, emails, and web surfing.

 

File & Documents Protection

 

54,394files have been scanned

0files were found infected and healed

 

Web & Network Protection

 

563,660web & network objects have been scanned

1web & network objects were found infected and blocked
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...