Skocz do zawartości

Błąd explorer.exe w trybie awaryjnym


sylwek1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Problem polega na tym że po zalogowaniu się w trybie aw. windows wywala mi na starcie błąd explorer.exe i nic nie mogę włączyć. Jedyną rzeczą , którą mogę zrobić to włączenie menadżera urządzeń, poza tym nic innego nie da rady.

 

Pytanie nr2: Czy logując się jako główny administrator korzystam z normalnej powłoki, czy tylko obsługa poprzez konsolę?

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Problem polega na tym że po zalogowaniu się w trybie aw. windows wywala mi na starcie błąd explorer.exe i nic nie mogę włączyć. Jedyną rzeczą , którą mogę zrobić to włączenie menadżera urządzeń, poza tym nic innego nie da rady.

 

No tak, a podsuwasz przestarzałe dane, te Twoje logi OTL nie posłużą tu do niczego, bo:

 

- Podałeś przestarzały raport zrobiony wiele dni temu (w którym nadal widać dawno rozwiązaną sprawę zablokowanych apletów Windows Update):

 

OTL logfile created on: 2012-10-20 18:34:04 - Run 7

 

- Dodatkowo, nawet nie wiadomo czy Ty w awaryjnym wchodzisz na to samo konto, bo pytasz:

 

Pytanie nr2: Czy logując się jako główny administrator korzystam z normalnej powłoki, czy tylko obsługa poprzez konsolę?

 

O jakim koncie mówisz: Sylwek czy wbudowany w system Administrator? Jeśli to drugie, to logi z OTL w ogóle niewiarygodne (załadowany inny rejestr).

 

 

Wyraźnie mówisz, że problem widnieje w Trybie awaryjnym, ale o normalnym nic nie wspominasz. A to sugeruje, że w awaryjnym logujesz się na inne konto, które ma inne środowisko produkcyjne. I z tego środowiska powinny powstać raporty: wejście w Tryb awaryjny i przez Menedżer zadań uruchomienie OTL w celu zrobienia adekwatnych raportów.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Podaję aktualne logi, jeden robiony na koncie Administratora( tryb normalny), a drugi log robiony na koncie sylwek( tryb awaryjny). Mimo innej daty te logi są aktualne.

 

O jakim koncie mówisz: Sylwek czy wbudowany w system Administrator? Jeśli to drugie, to logi z OTL w ogóle niewiarygodne (załadowany inny rejestr).

 

...tryb wbudowanego w system administatora

 

Pozdrawiam

 

 

Czy problem z błędem explorera może tkwić w tym że pewnego razu przeniosłem cały folder użytkownika "sylwek"(Pulpit, Moje Dokumenty,itd.) i z partycji systemowej na inna partycję? W późniejszym czasie gdy kasowałem go z innej partycji to po restarcie znów tam był( na innej partycji)

Extras.Txt

Extras_Administrator.Txt

OTL.Txt

OTL_Administrator.txt

Edytowane przez sylwek1982
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...