Skocz do zawartości

Spowolnienie pracy komputera


Vexeoss

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Oznak infekcji brak, temat zmienia dział. Z logów nic konkretnego nie wynika.

 

 

strasznie zaczęło zacinać PC, włącza się ok. 2 minuty. Przy instalacji musiałem użyć daemon tools.

 

1. Na którym etapie jest najdłuższy przestój (ekran z logo Windows, ekran logowania ...)? Skoro DAEMON Tools jeden ze świeżo doinstalowanych obiektów, to czy sprawdziłeś jak system działa po jego deinstalacji?

 

2. W Dzienniku zdarzeń są jeszcze takie błędy:

 

Error - 2012-10-20 17:17:17 | Computer Name = Tomek-Komputer | Source = Service Control Manager | ID = 7030

Description = Usługa nProtect GameGuard Service jest oznaczona jako usługa interakcyjna.

System jest jednak skonfigurowany tak, aby nie zezwalać na usługi interakcyjne,

dlatego ta usługa może nie działać właściwie.

 

Błąd zabezpieczenia gier.

 

Error - 2012-10-21 13:17:23 | Computer Name = Tomek-Komputer | Source = Microsoft-Windows-WindowsUpdateClient | ID = 20

Description = Instalacja nie powiodła się: system Windows nie mógł zainstalować

następującej aktualizacji, ponieważ wystąpił błąd 0x80004005: Aktualizacja zabezpieczeń

systemu Windows 7 dla systemów opartych na procesorach x64 (KB2667402).

 

"Odmowa dostępu" przy instalacji aktualizacji. Wzorując się na tym: KLIK ... sprawdź czy KB2667402 widnieje jako już zainstalowana.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

1. Na którym etapie jest najdłuższy przestój (ekran z logo Windows, ekran logowania ...)? Skoro DAEMON Tools jeden ze świeżo doinstalowanych obiektów, to czy sprawdziłeś jak system działa po jego deinstalacji?

Logo windows 7 na czarnym tle(10 sekund), potem czarny ekran(5 sekund) i dopiero logo zapraszamy;<

Tylko grę Prototype 2 instalowałem(niby), nie ma jej w dodaj/usuń programy, usunąłem zawartość wraz folderem.

 

2. Coś nie tak, nie mogę odinstalować, ani zainstalować tego: http://www.microsoft...s.aspx?id=29138 .

SS:

- http://img209.imageshack.us/img209/7987/71811272.jpg

- http://img607.imageshack.us/img607/2540/64742632.jpg

Odnośnik do komentarza
Coś nie tak, nie mogę odinstalować, ani zainstalować tego

 

Pokaż dodatkowe raporty. Skopiuj na Pulpit foldery C:\Windows\Logs\CBS + C:\Windows\system32\winevt\Logs. Całość spakuj do ZIP, shostuj gdzieś i tu dostarcz do analizy.

 

 

Logo windows 7 na czarnym tle(10 sekund), potem czarny ekran(5 sekund) i dopiero logo zapraszamy;

Tylko grę Prototype 2 instalowałem(niby), nie ma jej w dodaj/usuń programy, usunąłem zawartość wraz folderem.

 

Logo na czarnym tle sugeruje sterowniki. Zrób następujące testy i przedstaw czy są widoczne zmiany w procesie startowym:

- Wyłącz osłonę rezydentną MBAM i restart.

- W programie Autoruns w karcie Drivers odptaszkuj uruchamianie sterownika dtsoftbus01 (DAEMON Tools) i restart.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Raportów pod kątem Windows Update jeszcze nie przejrzałam z braku czasu.

 

 

Zrobione, chodzi o wiele lepiej

 

No tak, ale która czynność miała wybitny wpływ na polepszenie sytuacji? Zmierzam do tego, że wyłączenie dtsoftbus01 uniemożliwia korzystanie z DAEMON Tools. Jeżeli ten sterownik miał coś do rzeczy przy spowolnieniu, klaruje się deinstalacja.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...