Skocz do zawartości

Eksplorator Windows przestał działać + znikło WiFi


jaro2006

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ktoś wie jak naprawić WiFi w ASUS, lub klawisze do WiFi - Problem z oprogramowaniem

 

Mam mały problem z moim ASUS X53e - konkretnie miałem niezły czad z EXPLORATOREM, który przesatał działać ciągle się zawieszał

i wiele innych fajnych rzeczy mi fundował, np każdy włączony program aktualizował swe ustawienia i prosił o powtórne zainstalowanie,

do tego doszło nie działanie klawiszy skrótów HotKey (Fn + F2), zgubiło się WiFi

 

Przeanalizowałem podobny problem tzn.:

http://www.fixitpc.p...rania-folderow/

 

wykonałem procedure, usunołem ASUS WebStore z komputera, za pomocą programu ShellExView uspokoiłem EXPLORATOR

który zaczoł działąć, usunołem program ATK Package - ze strony ściągłem i zainstalowałem nowszą wersje

 

http://support.asus....ckage&p=3&os=30

 

Version V1.0.0020: Description - ATKACPI driver and hotkey-related

Size 10,37 Mb, File: 2012.07.18 update

 

wszystko zaczeło działąć, klawisze HOT Key funkcjonują super, poza WiFI - klawisz Fn + F2 nie żyje, i nie wiem jak włączyć WiFi

 

Proszę o pomoc,

post-8184-0-09473100-1350637986_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
usunołem program ATK Package - ze strony ściągłem i zainstalowałem nowszą wersje (...) wszystko zaczeło działąć, klawisze HOT Key funkcjonują super, poza WiFI - klawisz Fn + F2 nie żyje, i nie wiem jak włączyć WiFi

 

Ten błąd z obrazka z oknem Wireless Console oznacza uszkodzone dane instalacyjne, wartość źródłowa kieruje na nieistniejący plik. Czy próbowałeś po prostu przeinstalować Intel Wireless Console? Jeśli byłby problem z deinstalacją tego programu, zastosuj do usunięcia danych instalacyjnych ten diagnostyk: KLIK.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...