Skocz do zawartości

Kabaret na narodowym


Anonim8

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomniał mi si św. pamięci Obywtel GC i jego kawałek "Nie pytaj mnie o Polskę" . O ile tekst wybacza wszystko Polsce, o tyle ja wstydzę się że jestem stąd. Cholera wie, może jestem nazbyt wrażliwy albo niespełna rozumu. Wynik dzisiejszego meczu też mnie nie satysfakcjonuje.

 

pada sobie deszczyk, pada sobie równo

raz spadnie na trawkę, raz spadnie na g..wno

gówno jest tlusciutkie i raczej obslizłe

woda po nim spłynie, ale gorzej z trawą

zwłaszcza jeśli trawa jest tu narodowa,

wtedy przyjacielu afera gotowa

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

A może czas zmienić przeznaczenie tego obiektu na zgodny z wyglądem - kosz.

Schody wytrzymały napór kibiców - wystarczy tam zainstalować taśmociągi do transportu odpadów bytowych.

Drenaż płyty jest, brak odpowiedniej izolacji blokującej bezpośredni przepływ "soku" ale to raczej pryszcz w stosunku do kosztów utrzymania.

I już tylko krok do uruchomienia produkcji dendrobeny.

Same plusy - trzeba tylko poczekać na okres rozwoju i trzepać kasę wśród wędkarzy nad Wisłą. A jest bliziutko.

Nawet nie trzeba budować punktów sprzedaży. :P

Przynajmniej częściowo zarobi na swoje utrzymanie.

Jak temat nie wypali to podobnie jak to zrobili Portugalczycy trza wziąć kredyt i to rozebrać. Będzie taniej.

Odnośnik do komentarza

Polska zaczela mnie smieszyc kiedy 10 lat temu wyjachalem za chlebem. Mialem w kraju komore, samochod sluzbowy, laptopa, dziesiatki klientow, 12 godzin pracy dziennie i.....1600 zloty na miesiac. Jedna uwowa podpisana z klientem dawala firmie do 50 000 PLN (piecdziesieciu tysiecy)

Po przyjezdzie do Irlandi dostalem 100 euro dziennej stawki (mialem okazje pracowac siedem dni w tygodniu) czyli 700 euro tygodniowo. Waluta dochodzila w tym czasie do poziomu 4.8 PLN za euracza :) jakies pytania?

 

Teraz Polska mnie przeraza;

Ennis, mala miejscowosc http://en.wikipedia.org/wiki/Ennis ma system stadionow jak tu widac; http://imageshack.us...338/ennise.jpg/

Bylem tam dzisiaj o 14-tej na meczu Rubby. Lalo naprzemiennie caly dzien. Stalem w polbutach na lekko wilgotnej trawce.

Stadion do Hurlingu ma nawierzchnie sztuczna o jakiej mozna pomazyc. Stadion do lekkiej ma trawke jak pole golfowe i tartan o najwyzszej jakosci z osmioma biezniami :). (Troche sportow w zyciu uprawialem w Polsce i wiem co widze i po czym chodze).

 

To jakis koszmar czytac i ogladac te [Filtr wulgaryzmów]y wypisywane i wygadywane o wielkosci Rzeczpospolitej. UL (uniwersytet w Limerick) ma kilka stadionow ze sztuczna nawierzchnia do kilku dyscyplin. Ktos powie, ze to uniwersytet - ok, ale pipidowka jaka jest Newport (10 km od Limerick na drodze R503) ma moze kilka tysiecy mieszkancow i ...ma stadion do rubby oraz oddzielny stadion ze !!! sztuczna trawa do soccera + traningowy. Kazda wieksza wies ma lepszy lub gorszy stadion.

 

Smieszny kraik ze smiesznymi politykami i smieszna organizacja zycia. Ludzie w wiekszosci fajni i inteligentni. Co tam wlasciwie nie trybi? Wszyscy wszystkich oszukuja?

Nie wracam chyba, ze mnie deportuja :) Wam wszystkim bardzo wspolczuje :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...