Skocz do zawartości

Microsoft Silverlight i vod.onet.pl


arekk

Rekomendowane odpowiedzi

Pomału zaczyna mnie to denerwować, to już chyba rytuał że w wolne niedzielne przedpołudnie oglądam "Kryminalnych" na vod.onet.pl usługa jest oparta o mechanizm Microsoft Silverlight, wszystko było fajnie gdyby nie te zawieszenia podczas oglądania. Zdarza się że podczas oglądania jednego odcinak, potrafi 2-5 razy, zawiesić. Wtedy jedynie pomaga odświeżenie strony i włączenie filmu od nowa, a co się z tym wiąże od nowa oglądać reklamy i czekać, i nawet jak przewinę klika sekund wcześniej od momentu kiedy staną potrafi znowu się zawiesić w tym samym momencie.

 

W Google niczego się nie doszukałem, sygnał internetowy pobieram poprzez sieci WiFI 5 Ghz, prędkość Download 2000 Kb/s, Upload 256. W domu połączenie poprzez ruter WiFI TP-LINK. System Windows 7 32bit, przeglądarka FF 3.6.8 Pomału tracę cierpliwość....

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Proszę to jest screen o który prosiłeś.

vodonet.th.png

 

Usługa płatna? To jest link do jednego z odcinków Kryminalni: "Gra 1" sezon: 5 odcinek: 3

 

Co do wymagań, sprawdzałem, według serwisu spełniam wymagania...Zastanawiam się nad tym czy nie jest to wian, dostępu do internetu, mam tu na myśli np. 1ms przerwy w połączeniu, które nie są dla mnie zauważalne, a dla serwisu już tak. Chodź z drugiej strony, nie zawieszał by się np. 3 razy w tym samym miejscu...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...