Skocz do zawartości

Stracone dane z dysku


losu

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak po wciśnięciu klawisza R po chwili pojawia mi się monit z napisem :

Konsola odzyskiwania systemu Microsoft Windows XP.

Konsola odzyskiwania oferuje możliwości naprawy i odzyskiwania systemu.

Wpisz EXIT, aby zakończyć działanie konsoli i ponownie uruchomić komputer .

 

1: C:\WINDOWS

 

Do której instalacji systemu Windows chcesz się zalogować

(Naciśnij klawisz ENTER, aby anulować)? ...

i w ty momencie jak nacisnę ENTER to mi się komputer restartuje, jak EXIT to kończy działanie, jak coś wpisze tzn mogę wpisać tylko jeden znak więc wpisuje '1' i enter no to mi się pojawia blue screen. A blue screen to komunikat jest taki jak tu : http://beta.i-slowni..._z_pamiecia.jpg ale zamiast tam na górze tego ACPI_DRIVER_INTERNAL to ja mam napisane PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA na dole w informacji technicznej ja mam takie coś :

***STOP: 0x00000050 (0xc2ED9001, 0x00000001, 0x809914F2, 0x000000000)

 

PS. Odkąd karta graficzna została wymieniona to komputer nie został włączony czyli sterowniki są od starej karty graf.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ogólnie było wszystko okey do momentu jak mi karta graficzna się spaliła, a ona mi się spaliła gdy miałem komputer włączony a nie wiedziałem z początku że to wina grafiki. No to restartowałem kilkakrotnie , wył i wł komputer parę razy no i w końcu jak się okazało że to grafa no to zaniosłem do 'znajomego informatyka' a że on miał kartę to mi ją zamienił i jak byłem odebrać kompa to mówił że pewnie przez te wielokrotne wył/wł mogło to powodować jakieś zmiany w rejestrze i że dlatego siadł mi system.

Odnośnik do komentarza

W poście #11 @MarekB prosił o informacje. Podałeś to co chciałeś.

Podałem to co sądziłem, że może być przydatne.

 

A skąd ktoś może wiedzieć co masz na tej płycie?

Tzn. ? nie wiem o jaką płytę chodzi.

 

Skoro skopiowałeś ważne dane - zainstaluj system od nowa. I prawie jestem pewien, że nie zainstalujesz.

No racja nie mogę zainstalować systemu od nowa bo jak już wcześnie pisałem już, że podczas instalacji nakładkowej (reperacja systemu) no to nie mogłem tego zrobić bo blue screen więc siłą rzeczy od nowa systemu też nie postawie bo blue screen wyskakuje.

 

PS. Jakbym miał możliwość sformatowania to już w momencie jak już zgrałem ważne dla siebie pliki to już po tym nie zastanawiałbym się i od razu postawił od nowa system.

Odnośnik do komentarza
No racja nie mogę zainstalować systemu od nowa bo jak już wcześnie pisałem już, że podczas instalacji nakładkowej (reperacja systemu) no to nie mogłem tego zrobić bo blue screen więc siłą rzeczy od nowa systemu też nie postawie bo blue screen wyskakuje.

 

PS. Jakbym miał możliwość sformatowania to już w momencie jak już zgrałem ważne dla siebie pliki to już po tym nie zastanawiałbym się i od razu postawił od nowa system.

 

http://www.vista.pl/..._partycje_.html

Edytowane przez picasso
Dwa raporty od dwóch różnych użytkowników na temat nieodpowiedniego tonu. Edytuję, zostawiając tylko treść zasadniczą. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...