Skocz do zawartości

Sleeping Dogs - Problem z biblioteką dxgi.dll


Lolek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż mam problem z grą Sleeping Dogs a bardzo mi na niej zależy otóż jak włanczam HKShip.exe. Wyświetla się komunikat z errorem

 

HKShip.exe - Nie znaleziono punktu wejścia

Nie znaleziono punktu wejścia procedury CreateDXGIFactory1 w bibliotece dxgi.dll.

 

Strasznie mi na tej grze zależy więc jak by mi ktoś pomógł to dziękuje

 

Mam windows vista i nie mogę zainstalować SP1/2 - Service Pack 1/2 więc proszę o pomoc mam dobre wymagania systemowe by gra działa.Strasznie grę polubiłem i nie mogę zagrać proszę o pomoc.:( załańczam zdj. tego.

post-8014-0-65918200-1349624252_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam na forum,

 

podana przez Ciebie funkcja pochodzi z biblioteki dxgi.dll w wersji 1.1, która pojawia się w Windows 7, a także w SP2 dla Vista. [KLIK]

 

This entry point is not supported by DXGI 1.0, which shipped in Windows Vista and Windows Server 2008. DXGI 1.1 support is required, which is available on Windows 7, Windows Server 2008 R2, and as an update to Windows Vista with Service Pack 2 (SP2) (KB 971644) and Windows Server 2008 (KB 971512).

 

A zatem Twoim problemem jest brak SP2 w systemie. Jaki masz problem z instalacją SP2?

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

Otóż nie mogę zainstalować dodatku SP2 dla systemu wyskakuje mi

Brak przynajmniej jednego ze składników systemowych wymaganych przez ten dodatek Service Pack.Aby uzyskać więcej informacji kliknij w łącze poniżej..

 

Od razu piszę że zainstalowałem wczoraj net framework 3.5 i w Windows Update instaluje aktualizacje jak jakieś są proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...