Skocz do zawartości

Prośba o odblokowanie tematu


DartX

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

DartX,

 

Do tego rodzaju zgłoszeń służy prywatna wiadomość do mnie.

 

Liczba odsłon to są dane łatwo manipulowane, nie jest to zbyt wierna wykładnia. Jest mnóstwo powodów dla których można kliknąć temat i nic więcej. Przykładowo: ludzie wchodzą z Google po słowie kluczowym i wychodzą z tego wątku po zorientowaniu się co w nim naprawdę jest (uczciwie oceń ile tam jest rzeczywistych treści technicznych) lub czytają to z nieco innych powodów niż temat techniczny (zainteresowanie konfliktem).

 

Mam ambiwalentne odczucia na temat odblokowania tego tematu, bo moim zdaniem jego końcówka do niczego nie prowadzi, bawisz się tam w podchody nie chcąc jasno przedstawić jak określoną sprawę rozwiązałeś. Nikt się też nie kwapi, by podjąć wątek techniczny. Jeżeli nastąpi ewentualne odblokowanie tematu, to tylko warunkowe. Temat ma być stricte techniczny. Żadnych off-topików, wycieczek osobistych i ironii. Temat należałoby też oczyścić z wątków nie na miejscu.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Nie śmiałem wchodzić na priv.

Ale dlaczego akurat ten temat? Poza tym kto miałby interes i możliwości sztucznie nakręcać temat manipulując ilością odsłon? Do tego wydaje mi się, że moglibyście łatwo sprawdzić czy sprawcą jest jakaś określona osoba.

Wiem, że końcówka do niczego nie prowadzi, tak wyszło. Ale zainteresowanie jest choć trudno ocenić co to powoduje. Czy temat, czy też utarczki słowne.

Ja byłem zmuszony do ripost. Po prostu broniłem się.

Odnośnik do komentarza

Warunkowo otwieram. Pierwsze oznaki offtopiku i zbytecznych komentarzy = klucz. Przy braku aktywności tematu (brak odpowiedzi - bez oszustw sztucznie podtrzymujących zainteresowanie tematem) przez określony czas również klucz, bo tak postępuję z wszystkimi wygasłymi wątkami. Zbędne posty końcowe usunęłam, Twoim obowiązkiem jest edycja w poście #23, czyli zastąpienie do niczego nie prowadzącego tekstu łaskoczącego czytających rzeczowym krótkim wyjaśnieniem jakie działania przeprowadziłeś:

 

https://www.fixitpc.pl/topic/12723-winre-nie-widzi-zewnetrznego-dysku-usb-opozniona-aktywacja-portow-usb/page__st__20__p__88334#entry88334

 

 

Ale zainteresowanie jest choć trudno ocenić co to powoduje. Czy temat, czy też utarczki słowne.

 

Kliki tematu mnie nie przekonują. Gdyby naprawdę ktoś był tym zainteresowany, to by założył temat z podobnym pytaniem, bądź też poprosił o otworzenie tego tematu, by coś tam skomentować.

 

 

Ja byłem zmuszony do ripost. Po prostu broniłem się.

 

Nie, nie byłeś zmuszony. Temat miałby całkiem inny kierunek gdyby nie post numer #6, w którym zamiast grzecznego pytania już jest odpowiednia dawka agresji, by inni uczestniczący w temacie podziękowali. Reakcja innych osób to odpowiedź na Twoją zaczepność, riposty są tylko konsekwencją. DartX, mnie nie interesuje jakie traumy wyniosłeś z innych forów, od razu skreśliłeś moje forum, czyniąc rozmaite fałszywe założenia. I doświadczasz skutków tychże.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...