Skocz do zawartości

UKASH w systemie


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

EDIT: Logi z nowszego OTL podstawione. Ja tu nie widzę nic w starcie, są tylko ślady w postaci folderów na dysku. Ponawiam pytanie czy konto Właściciel jest właściwym i jedynym w systemie? Na teraz usuwam tylko to co widzę:

 

 

1. Uruchom OTL i w sekcji Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

 

:Files
C:\Documents and Settings\Własciciel\Dane aplikacji\hellomoto
C:\Documents and Settings\Własciciel\Dane aplikacji\Ruwu
C:\Documents and Settings\Własciciel\Dane aplikacji\Otbaf
C:\Documents and Settings\Własciciel\Dane aplikacji\Ibha
C:\Documents and Settings\Własciciel\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\w3txh0gz.default\extensions\DTToolbar@toolbarnet.com
 
:Reg
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon]
"Shell"=-
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main]
"Start Page"="about:blank"
[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]
[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SharedAccess\Parameters\FirewallPolicy\StandardProfile\AuthorizedApplications\List]
"C:\Program Files\SopCast\adv\SopAdver.exe"=-
"C:\WINDOWS\explorer.exe"=-
 
:Commands
[emptytemp]

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Klik w Wykonaj skrypt. System zostanie zrestartowany.

 

2. Zrób nowy log OTL z opcji Skanuj (już bez Extras).

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jak mówiłam, tu wszystko wygląda na odpadki i słabo mi się wiąże to z efektem "na monitorze robi się biały ekran". Czy to zjawisko nadal zachodzi? Natomiast, skrypt niby wykonany i o ile 99% przeszło, to ten obiekt UKASH się odtworzył:

 

[2012-09-21 16:31:10 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Documents and Settings\Własciciel\Dane aplikacji\hellomoto

 

I to jest dziwne. Ten folder nie regeneruje się, jeśli nie działa w systemie główny wpis UKASH. Takowego wpisu brak w starcie. Podaj mi skan dodatkowy. Uruchom SystemLook i w oknie wklej:

 

:dir
C:\Documents and Settings\Własciciel\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows /s
 
:reg
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Shared Tools\MSConfig /s

 

Klik w Look. Log krótki, to wklej zawartość wprost w poście.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

[codeplain][2012-09-21 16:31:10 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Documents and Settings\Własciciel\Dane aplikacji\hellomoto[/codeplain]

I to jest dziwne. Ten folder nie regeneruje się, jeśli nie działa w systemie główny wpis UKASH.
[/quote]
Komputer padł (zasilacz) przeglądając LOGi z OTLa zainteresowała mnie następująca rzecz
pierwszy loga
[2012-09-19 19:20:32 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Documents and Settings\Własciciel\Dane aplikacji\hellomoto

 

drugi log

[2012-09-21 16:31:10 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Documents and Settings\Własciciel\Dane aplikacji\hellomoto

Moje pytanie jest następujące

1 czemu w drugim logu nie ma ze folder jest modyfikowany, czy oznacza ze został usunięty następnie został utworzony ponownie ?

2 czy wielkości folderów zawsze są pokazywane jako zerowe ?

3 czy zawsze folder pokaże modyfikacje(zmiana daty modyfikacji) w moim przypadku uruchomienie folderu hellomoto

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie podałeś skanu SystemLook o który prosiłam.

 

 

Moje pytanie jest następujące

1 czemu w drugim logu nie ma ze folder jest modyfikowany, czy oznacza ze został usunięty następnie został utworzony ponownie ?

2 czy wielkości folderów zawsze są pokazywane jako zerowe ?

3 czy zawsze folder pokaże modyfikacje(zmiana daty modyfikacji) w moim przypadku uruchomienie folderu hellomoto

 

1. Folder był usuwany, zmieniła się jego data utworzenia w logu = folder się zregerował po usuwaniu.

2. Zawsze. OTL nie oblicza wielkości katalogów.

3. "Uruchomienie" folderu to tylko odczyt, to nie wpływa na zmianę daty utworzenia / modyfikacji folderu.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...