Skocz do zawartości

Biblioteki w Windows 7 uszkodzone, avast usunął szkodliwą usługę


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, podczas przeglądania internetu (ściągałem pewien plik) avast wykrył podejrzaną usługę (ZeroAccess?) i usunął ją, ale zdążył zepsuć bibliotekę Dokumenty (Moje dokumenty otwiera)

Logi:

RSIT INFO

RSIT LOG

MBRCheck

TDSSKiller

FSS

FRST

OTL zrobił tylko to, jak wywalił błąd

OTL wywala błąd (List index out of bounds (23)). W trybie awaryjnym to samo, również przy innych nazwach.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zestaw logów sugeruje realizację zasad z innego forum a nie tutejszych. Log z FRST to najoględniej mówiąc rzecz bezużyteczna, przecież FRST jest przeznaczony do uruchamiania z poziomu środowiska zewnętrznego WinRE a nie spod Windows: KLIK. Skutki to półsprawny log bez połowy danych i z adnotacją:

 

ATTENTION:=====> THE TOOL IS NOT RUN FROM RECOVERY ENVIRONMENT AND WILL NOT FUNCTION PROPERLY.

 

Ogólnie zaś: w dostarczonych tu raportach brak oznak infekcji.

 

 

avast wykrył podejrzaną usługę (ZeroAccess?) i usunął ją, ale zdążył zepsuć bibliotekę Dokumenty (Moje dokumenty otwiera)

 

Podaj co dokładnie usuwał Avast i o co Ci chodzi z Dokumentami (opisz dokładnie co klikasz i gdzie i co się pokazuje).

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...