Skocz do zawartości

Bład przeglądarek (Chrome, IE, Mozilla) migający skaczący obraz


balalajka60

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Moj zlom to: HP pavilion s5229uk, windows 7 64bit,

Nie wiem czy to ma jakies znaczenie, ale problemy pojawily sie kilka dni po zainstalowaniu przegladarki Chrome. Przegladarka zaczela sie wieszac, odinstalowalem ja i wrocilem do Mozilli, ale tam takze zaczely sie problemy, mianowicie obraz zaczal skakac, znieksztalcac sie, literki w zadaniu zaciesnialy sie powiekszaly, rozciagaly a nawet zmienialy kolejnosc w zdaniu. Lagi obejmowaly przegladarke, ale pozniej takze caly pulpit. Wyswietlal sie komunikat, zeby usunac ciasteczka, ale to nie pomagalo. Postanowilem przeinstalowac system, zrobilem to z oryginalnych dyskow HP, swiezy windows, pojawil sie problem z brakujacym sterownikiem do Coprocessor'a, problem zostal rozwiazany, jednak poprzednie objawy nie ustapily. Co ciekawsze, nawet przy logowaniu windows nawet napis "Starting Windows" wyglada dziwnie, jedna literka jest wyzej druga nizej, jakies kreseczki od nich odchodza.

 

Nie pamietam juz ktore to forum z kolei ale mam nadziej ze bedzie tu ktos kto mi pomoze.

Czekam na budujace odpowiedzi :)

pozdrawiam

karol

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...