Skocz do zawartości

Wolne uruchamianie systemu (ekran "Zapraszamy")


atasuke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem sobie nowy sprzęt i po tygodniu czasu użytkowania zaczęło mnie irytować zbyt długie przechodzenie z ekranu "Zapraszamy" do całkowitego załadowania pulpitu. Oprócz tego tylko na mojej maszynie przeglądarki chrome i Mozilla bardzo wolno wczytują strony gdzie na tamtym komputerze co miałem oraz na pozostałych komputerach w domu strony wczytują się bardzo szybko a u mnie musi po mielić i dopiero się załaduje.

Komputer ma system Windows 7/ 64 bitowy

Tutaj zamieszczam loga z OTL może coś uda się wypatrzeć co go tak ścina.

OTL:

 

Extras:

 

Checkup:

 

Results of screen317's Security Check version 0.99.49

Windows 7 Service Pack 1 x64 (UAC is enabled)

Internet Explorer 9

``````````````Antivirus/Firewall Check:``````````````

Panda Cloud Antivirus

WMI entry may not exist for antivirus; attempting automatic update.

`````````Anti-malware/Other Utilities Check:`````````

VirusTotal Uploader 2.0

Malwarebytes Anti-Malware wersja 1.62.0.1300

JavaFX 2.1.1

JavaFX 2.1.1 SDK

Java™ 7 Update 5

Java SE Development Kit 7 Update 5

Java version out of Date!

Adobe Flash Player 11.4.402.265

Adobe Reader X (10.1.4)

Mozilla Firefox (14.0.1)

Mozilla Thunderbird 14.0. Thunderbird out of Date!

Google Chrome 21.0.1180.79

Google Chrome 21.0.1180.83

````````Process Check: objlist.exe by Laurent````````

Panda Security Panda Cloud Antivirus PSUAService.exe

Panda Security Panda Cloud Antivirus PSANHost.exe

Panda Security Panda Cloud Antivirus PSUAMain.exe

`````````````````System Health check`````````````````

Total Fragmentation on Drive C:

````````````````````End of Log``````````````````````

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Koledzy, w plecy daje Nero. Tak mówi dzieninkk zdrzeń. Nie mwiem, czy to jet głowną przyczyną, ale uparte tkwienie w przekonaniu że Nero jest jdynym najlepszym programem, wiele razy mylne było. Poza tym , co dla jednego sytemu służy dla innego niekoniecznie.

 

Error - 2012-08-28 08:36:00 | Computer Name = MaciejKról | Source = SideBySide | ID = 16842832
Description = Nie można wygenerować kontekstu aktywacji dla "C:\Program Files (x86)\Nero\Nero
9\Nero PhotoSnap\PhotoSnapViewer.exe.Manifest". Błąd w pliku manifestu lub w pliku
zasad "" w wierszu .  Wersja składnika wymagana przez aplikację powoduje konflikt
z inną wersją składnika, która jest już aktywna.  Składniki powodujące konflikt:  Składnik
1: C:\Windows\WinSxS\manifests\amd64_microsoft.windows.common-controls_6595b64144ccf1df_6.0.7601.17514_none_fa396087175ac9ac.manifest.
Składnik
2: C:\Windows\WinSxS\manifests\x86_microsoft.windows.common-controls_6595b64144ccf1df_6.0.7601.17514_none_41e6975e2bd6f2b2.manifest.

Odnośnik do komentarza

@mgrzeg

Z chęcią przeczytam to co znajdziesz jak zaznajomisz się z całym materiałem.

Na tą chwile przestawiłem :

PC monitor na ręczny,

zainstalowałem innego antywirusa , (PSUAService;)

@Belfegor

Wywaliłem nero i szukam teraz jakieś darmowej w miarę przyjemnej aplikacji o podobnym zastosowaniu

@wieslaw531

Bonjour Service, AdobeARMservice wywalone

 

Ogólnie widać już różnicę z tym co było przed tak że dziękuje za okazaną pomoc

Odnośnik do komentarza
@Belfegor

Wywaliłem nero i szukam teraz jakieś darmowej w miarę przyjemnej aplikacji o podobnym zastosowaniu

 

ImgBurn - tylko w czasie instalacji uważaj bo Babylon dodali. Trzeba odfajkować.

Tu opis kolegi Traxtera http://traxter-onlin...agrywania-plyt/

 

CDBurner - prosty, intuicyjny, umozliwia zapis na płycie bez zamykania

 

I jeszce jedno - do pełnego usuniecia Nero jest specjalna aplikacja. Profilaktycznie zastosuj Nero Clean Tool

Odnośnik do komentarza

Nuriel,

sorry, że zawracam gitarę, ale czy mógłbyś jeszcze raz przygotować logi? :) Tym razem jednak, zanim je zrobisz ustaw automatyczne logowanie dla konta, z którego uruchamiasz całą procedurę (o ile już nie jest tak ustawione), a same logi przygotuj z dodatkową opcją -prepsystem, czyli pkt. 4 będzie wyglądał tak:

 

xbootmgr -trace boot -traceflags latency+dispatcher -stackwalk profile+cswitch+readythread -notraceflagsinfilename -postbootdelay 180 -resultpath c:\xperf -prepsystem

 

Tym razem zanim zostanie wygenerowany log, system zrestatuje się kilka razy optymalizując prefetcher.

 

Dodatkowo poproszę jeszcze o log Speccy (możesz użyć wersji portable Speccy, bez konieczności instalacji), zapisany bezpośrednio z programu na stronie Speccy (File->Publish snapshot), link podaj w poście.

 

m.g.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...