Skocz do zawartości

Blokowanie się połączeń internetowych.


mumia89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od jakiegoś tygodnia mam pewien problem. Mianowicie co jakiś czas na laptopie nie mogę łączyć się z internetem. ( Problem nieraz występuje na już uruchomionym komputerze a nieraz zaraz po starcie systemu ). Komputer nie łączy się z żadnym źródłem internetu, czy jest to sieć wi-fi czy mobilny internet od Play czy internet z telefonu. Przy połączeniu z siecią wi-fi komputer łączy się z siecią ale w informacji o sieci pisze " brak dostępu do internetu " przy połączeniach poprzez internet mobilny z aplikacji play to w niej wyskakuje że połączono ale w oknie centrum sieci i udostępniania pisze "brak połączenia z siecią" tak samo jest przy próbie połączenia poprzez telefon. Próbowałem już wyłączać antywirusa ( McAfee, pełna opłacona opcja ) ale tez to nic nie dało. Przy probie diagnostyki/naprawy urządzenia sieciowego albo wyskakuje że nie wykryto żadnych problemów lub że nie można było takowych naprawić. Do uruchomienia internetu pomaga tylko przywrócenie systemu do ostatniej dobrej konfiguracji. Nie mam pojęcia czy jest to jakiś błąd w Windowsie czy jakiś wirus ( skanowanie antywirusem nic nie znalazło ). Dodam jeszcze że problem występuje w różnych odstępach czasowych, nieraz dwa razy dziennie a czasem jest 2-3 dni spokoju.

 

Za pomoc z góry dziękuje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...