Skocz do zawartości

Podanie do GeekU - jak zacząć


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

Ostatnio przeglądając ten dział natknąłem się na pytanie o źródła materiałów do nauki, jedno z nich zaporponowane przez uzytkownika @gacek to właśnie GeekU

(...) to możesz zapisać się na GeekU. Tam dostaniesz ćwiczenia i materiały do nauki. (...) tworzysz podanie do GeekU i czekasz na akceptację
pytanie do Ciebie lub do innych osób wtajemniczonych (zalezy kto przeczyta ten post :) ) nie bardzo rozumiem czy tam będzie jakiś wzór podania czy utworzyć je samemu jeżeli samemu to co musi być w nim zawarte ? czy jest to płatne ? do kogo konkretnie je wysyłam ?
(...) na samym początku dostaniesz przewodnik
Czy może jak założę konto to ten przewodnik od razu będzie aktywny i poprowadzi mnie przez cały proces ?
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Szczerze to jestem ciekawy co tam będzie zawarte np. materiały od cisco które dostają uczestnicy kursu są obszerne, ciekawe i ułożone "od ogółu do szczegółu" co czyni je świetnym materiałem do nauki sieci od podstaw no ale oczywiście za kurs sie płaci, tutaj powielam pytanie, czy po 2 tygdniach od rejestracji nie dostanę wezwania do zapłaty ?

Odnośnik do komentarza

Przeglądając obszerny post "dodatkowa pomoc w dziale malware" oprócz sekwencji "ciętych ripost" Picasso napisała na temat owej szkółki

Nie znam metod tej szkoły. Nie należę do tamtejszej społeczności, nigdy się tam nie rejestrowałam, więc oczywiste że nie mam pojęcia co i jak tam robią
Czy jest znana, jeżeli w ogóle, szkółka z której uczyła się Picasso ?

 

skoro będę próbwał do któreś to może jej będzie zwyczajnie lepsza, warto poczytać o innych za nim złoży się gdziekolwiek aplikacje, dzięki i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...