Skocz do zawartości

Ciągłe restarty, błędy przeglądarek internetowych


Edo

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Z OTL nic nie wynika, brak też oznak infekcji. Przejdź w Tryb awaryjny i spróbuj zrobić kompletny log z GMER, dla formalności, gdyż nie wydaje się by tu w ogóle chodziło o infekcję. Znaki sugerują problem z oprogramowaniem nVidia, które co dopiero zresztą było instalowane (OTL pokazuje odświeżenie komponentów na dysku, dwa dni temu instalowane składniki). Co do błędu środkowego, jak mówię błąd nVidia. Co do restartów, wykonaj punkt 5 z instrukcji: KLIK (rekonfig restartu na BSOD + debug Minidump).

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Przesyłam log Gmer: http://wklejto.pl/131579

 

Co oznacza problem z oprogramowaniem? Wina grafiki lub płyty głównej czy sterowników? Tak dopiero co instalowałem, ponieważ robiłem format myśląc, że to pomoże. ale jest jeszcze gorzej i częste błędy i restarty.

 

Zrobiłem pkt. 5, ale nie cały bo nie wiem jak zrobić "DEBUG ZRZUTÓW PAMIĘCI". Nie wiem gdzie popełniłem błąd bo nie mam Debugging Tools for Windows.

Choć instalowałem zgodnie z instrukcją. Czy mogę jakoś inaczej przesłać te informacje?

Zamiast restartu wyskoczył mi niebieski ekran śmierci z takimi informacjami:

Page_fault_in_nonpaged_area

 

*** Stop: 0x00000050 (0xC10AFF44, 0x00000000, 0x8050367e, 0x00000000)

Odnośnik do komentarza

Log z GMER nie wskazuje nic. Temat przenoszę, na razie do działu Windows, ale skoro to system po formacie, to może okazać się i problem w obszarze sprzętowym. O formacie wspominasz dopiero teraz.

 

 

Nie wiem gdzie popełniłem błąd bo nie mam Debugging Tools for Windows

Choć instalowałem zgodnie z instrukcją. Czy mogę jakoś inaczej przesłać te informacje?

 

Uruchom plik F:\Program Files\Debugging Tools for Windows (x86)\windbg.exe.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...