Skocz do zawartości

Włącz lub wyłącz funkcje systemu windows - puste okno


bikerboyz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , posiadam problem z programem do włączania lub wyłączania funkcji sytemu windows, gdy go włączam mam tylko puste okno, próbowałem większość sposobów jakie znalazłem w internecie, zauważyłem post z problemem jak mój na tym forum, tamten użytkonik porobił logi i ktoś wysłał mu nowe pliki naprawcze, chciałbym otrzymać pomoc, tylko jakim programem mam zrobić logi? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

prawdę mówiąc to system mam nieźle skopany, aktualizacje także nie działają ( w historii aktualizacji najmłodsza jest z grudnia 2010 roku.) Najlepiej byłoby moim zdaniem zainstalować nowy system, nie wiem tylko jak bo z komputerem nie dostałem płytki, tylko naklejka z kodem pod spodem laptopa, ostatnio word uznał że nie jest pełną wersją i prosił o podanie kodu z tej nalepki, kod był nieprawidłowy, co jakiś czas wyskakuje też komunikat aby sprawdzić online legalność systemu i czy aby na pewno jest to premium a nie pirat, nie wiem co robić, pobieram teraz to narzędzie do logów bo nie chciało się pobrać przez aktualizacje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...